Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feleségem szereti az extrém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem szereti az extrém szexet. Azaz szerintem extrém szerinte nem. Hogyan kellene viselkedjek egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Eleinte (5 éve vagyunk együtt) nem volt semmi extra. 1-2 naponta szex néhány pozíció, kölcsönös francia stb.

Mostanában eszméltem rá, hogy van néhány fura kérése amit nem mindig értek miért akarja.

Pl:

Szereti popsiba, főleg lovagol közben, aztán leugrik róla és szinte rányomja a fejét a farkamra, majd megfullad ezt csak akkor csinálja ha előtte a popsijában voltam. Normál francia alatt nem.

Néha azt kéri bilincseljem meg, (vett egyet) és szeretkezzek vele úgy hogy hátul a keze és ő az ágy előtt térdel a hasa az ágyon. Majd punci, popsi, és a szája felváltva de legutóbb azt kérte köpjek a szájába.

Nem tettem. Megsértődött.

Gyakran úgy élvez, hogy spriccel ilyenkor azt akarja nyaljam, igyam, nyeljem le… nem teszem, ezért is mindig megsértődik de én nem akarom.

Na meg amit végkép nem értek folyton azzal nyúz nyaljam ki a popsiját, szó se lehet róla.

Ha a szájába élvezek eddig mindig lenyelte, most meg a szájában tartja és így akar csókolózni… ezt se engedem.

Nem tudom mit tegyek. Beszéljek vele ezekről?



2023. febr. 22. 12:27
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
40%
De egy luzer vagy öcsém
2023. febr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
73%
Mázlista.
2023. febr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
46%
Bár én nő vagyok, de a helyedben kidobnám, ha erőszakos és önző.
2023. febr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
46%

Egyedül a legutolsó amit nem vállalnék be, a többi engem is izgat.

Nem adod meg a nejed telefonszámát? Ha te nem akarod megenni ezeket, én nagyon szívesen átvállalom.

2023. febr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
42%
Én sem tenném meg, az biztos.
2023. febr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Luzer és mázlista?

Nem értem egyiket se. Pont amikor a munkatársaimnak meséltem hogy berakatott az asszony egy nyelv piercinget és zavar mert attól tartok baja lesz a fogainak. Állítólag lepattan a zománc. A srácok azt mondták “mázlista barom”

Azt se értettem.

Én csak nem akarok rosszat a feleségemnek mert nagyon tisztelem őt. Persze jó érzés a piercing ha használja rajtam de ennyit nem biztos hogy megér.

2023. febr. 22. 12:34
 7/47 anonim ***** válasza:
60%
Fogadd el és teljesísd amit kér
2023. febr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
93%

Basszus 5évig hogy nem vetted ezt észre? Vagy hogy bírta előtted megtartóztatni magát?

Én is imádom ha kikötöz a párom. Ha seggbe rak jó alaposan. Ha megszoptat, vagy ha uralkodik fölöttem. Ki szokta nyalni a seggem is. Nagyon jó érzés. De sosem kérem tőle, mindig magától csinálja. De ezeket mindketten élvezzük. És ami fontos már tudjuk, hogy kinek mi a vágya. Merünk róla beszélni. Nekünk is pl. a hármas nem fér bele. De elmondjuk mit szeretenénk mit nem. Ennyi a dolog, Kommunikáció.

2023. febr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Ezt tényleg élvezi? Attól félek csak miattam csinálja. Azt hiszi ez kell nekem…
2023. febr. 22. 12:41
 10/47 anonim ***** válasza:
87%
"Nem tudom mit tegyek. Beszéljek vele ezekről?" Hát b@szki, nem az lenne az első, hogy vele beszélsz, ahelyett, hogy itt kérdezel? 5 évig hogy lehet együtt élni úgy, hogy nem téma a szex?
2023. febr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!