Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire vagyok gáz ha 32...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok gáz ha 32 éves férfi létemre 16-18 éves lányokra vágyom?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek, már nagyon nőiesek, de nagyon kis selymesek még. S nincsenek kiégve, kis idealista álmodozók, varázslatosak.
2023. febr. 16. 15:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
Minden normális férfi 16 évest szeretne, de inkább fiatalabbat.
2023. febr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
32%
Miattatok lesz a Parlament előtt törvényjavaslat hogy 18 év felettinek 18 év alattival ha nem csak pár év eltérés van akkor pedofilia lesz s 15 év börtön..Mondjuk én kasztráltatnék..
2023. febr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Szintén 40/f
2023. febr. 17. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ha csak fantázia szinten vágysz az szerintem rendben van.nekem is bejönnek tényleg nagyon szépek es szexi.viszont nem nyúlnek egyhez sem.meg akkor sem ha sosem tudná meg mas.persze ha már 18-19 akkor...
2023. febr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ha kapcsolatot szeretnél vele akkor az eléggé nehéz lesz,mert neked nem az a fontos,mint egy 16 évesnek.Ő hétvégente bulizni akár nem pedig főzni,takarítani a lakást.Testileg oké,hogy érett,de az nem biztos,hogy agyilag is eljött az az idő,hogy képes megállni a helyét egy 32 éves faszi mellett.A legtöbb ennyi idős csajszi max szexre lenne jó hiszen komoly kapcsolatot nagyon kevés százalékával lehet kialakítani és ott is lesznek bőven súrlódások.Aztán,ha még össze is jöttök akkor nem hiszem,hogy anyuka,apuka örül majd neked.Kétlem,hogy örülnének annak,ha egy 32 éves érett férfi a lányukat reszeli vagy a saját lakásában vagy a szomszéd szobában náluk...
2023. febr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
90%
Ha a lányom egy 30+ pasival jönne haza a vasvillát állítanám bele..De lehet a haverokkal elintéznénk..
2023. febr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!