Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 32 éves férfinak már késő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 32 éves férfinak már késő elkezdenie a szexuális életet?

Figyelt kérdés
Valószínű, hogy a prostituáltakon kívül nem létezik olyan nő a földön, aki szexelne vele.
2021. jan. 4. 04:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Ahogy érzed, ha eddig emgvoltál szex nélkül akkor megleszel ezután is szvsz.
2021. jan. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%

Ha elkonyvelted, hogy biztos nem letezik olyan no, aki szexelne veled, akkor igen, keso.


Nagyon sok ferfi nem erti a noket, de nem foldonkivuliekrol van szo. Ha hajlando lennel dolgozni azon, hogy ferfi legyel (megfelelo pelda nelkul sajnos ez nem termeszetes, foleg nem a mai vilagban) akkor idovel talan megtanulnal banni a nokkel es eredmenyeid is lehetnenek. En nagyon sokaig (sot meg most is) a kulsomet okoltam a sikertelensegem miatt. 185 centim melle 120 kg voltam. Ugy neztem ki, mint egy diszno. Aztan meg nekem is sikerult megfektetnem egy not, a leheto legrosszabb formamban. Az mas kerdes, hogy nem volt túl jo szexualis elmeny, masra szamitottam role, de ez mellekes. Azota kemenyen dolgozok, hogy lefogyjak. Csak annyira celzok, hogy a sok megkeseredett, "szerencsetlen" emberben sokkal tobb lehetoseg van, mint ahogy azt ok gondoljak magukrol. Csak sokan hajlandoak a veluk tortentek miatt (amikrol nem mindig ok tehetnek) benne tagadni egy aldozata szerepben. Nem azzal van a good, hogy sokan valami negativ hatas aldozatai (ha nem tehetnek rola) hanem az, hogy utana nem hajlandoak vallalni a felelosseget a sajat eletukert. Nem kepesek tenni azert, hogy jobb legyen nekik.


Te viszont mar elore feladtad, szoval nincsen mirol beszelni. A legrosszabb dolog amit az eletben tehetsz az az, ha kepes vagy beletorodni egy olyan elethelyzetbe, amiben nem vagy boldog.

2021. jan. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Mert te azzal kezded az ismerkedést hogy hello 32 éves vagyok és még nem szexeltem? Ha hiszed ha nem senki nem akarja tudni hogy az ágyban kivel mit csináltál.
2021. jan. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha így állsz hozzá, igen. Ezt neked kell eldöntened, magadban.
2021. jan. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Ilyen gondolkodásút nem szeretik a nők ez biztos.
2021. jan. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

miért a szex körül forog a világ

vagy a szerelem körül

majd minden zene erről szól

nem is értem miért kell ennyire foglalkozni vele


kérdező ha a jó érzés érdekel menj prostihoz tégy óvintézkedést és ennyi

nem kell a nők előtt hajbókolni ha van mosógéped tudsz főzni és miért ne tudnád akkor szard le őket (a vicc az hogy ezzel még buknak is rád majd)

2021. jan. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
Szexelni soha nem késő!
2021. jan. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Én ennyi idősen szexeltem először, semmi különös nem volt benne.
2021. jan. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem.

De ne arra gondolj, hogy most kezdesz szexuális életet élni, hanem hogy itt az ideje, hogy a sarkadra állj és merj lépni a nők felé.

2021. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Minden problémám akkor oldódna meg, ha egy nő felajánlkozna nekem.
2021. jan. 4. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!