Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk mi a jo a nyalasban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk mi a jo a nyalasban?

Figyelt kérdés
A mostani parom mindig nagyon orul amikor epp van kedvem es engedem hogy kinyaljon, es mondta hogy nagyon szeret nyalni. Nem ertem :D En csak azert szeretek szopni mert tudom hogy oromet okozom vele, egyebkent nem tennem soha.
2023. febr. 9. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem szeretsz szopni azt sem fogod megérteni miért jó nyalni.
2023. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
az amikor a szám tele megy punaszőrrel
2023. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván egyrészt az benne a jó, hogy örömet okozol a másiknak a másik része pedig az, hogy a punci közelsége izgató.. akár kézzel akár szájjal, ha közeledben van és hozzá szabad érni az nagyon jó érzés.
2023. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Édesburgonyával csak egyet tudok érteni, mindent leírt szerintem.
2023. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Szeretek nyalni, mert az is jó érzéssel tölt el ha örömet okozhatok a másiknak!
2023. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
+1 édesburinak
2023. febr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Mert egyszerűen izgató hozzáérni ahhoz, akit imádok. Attól, hogy nem spriccelek el a végén, még lehet valami kellemes élmény. :-)

Most hülye példa, de csókolózni is imádok, pedig annak a végén sem élvezek el.

Viszont ha barátnőm (mármint ha most lenne, mert nem rég ért véget...) valamit nem szeretne, akkor nagy szemétnek érezném magam, ha elvárnám tőle, vagy kényszeríteném rá. Legutóbbi barátnőm például stzeretett sz*pni, hasonlóan felizgatta, mint engem a nyalás. De előtte exem meg undorodott tőle. Nem is akartam, hogy csinálja. Ha csak a "kedvemért" tenné, de nem szereti csinálni, az olyan rossz...

2023. febr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Hetero férfiként a női test minden pici négyzetcentimétert imádom csókolni, simogatni, nyalni-falni. Nyilván nem kivétel ez alól a legérzékenyebb rész. :D Érezni akarom az ízét mindenhol.
2023. febr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
olyan érzés, mintha teljesen elmerülnél a kedvenc női testrészeid között. mennyország.
2023. febr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!