Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi olyan jó a nyalásban férfiak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi olyan jó a nyalásban férfiak?

Figyelt kérdés
Az én barátnőm oda van érte, de én nem szeretem csinálni. Átkarol a lábával, de ahogy remeg folyton a hátamat rúgdossa, én általában közben időnként kitörlöm a punciját törülközővel mert zavar. Ő meg folyton panaszkodik hogy nem nyalom eleget és ő többet tovább szeretne. Ja és hogy ne törölgessem mert szárazon nem jó. Egyre inkább megy el a kedvem. Mi ebben olyan jó?

2021. jan. 2. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Én imádom nyalni a barátnőmet, egyszerűen odavonz a látvány, az íz, ahogy élvezi.


Ha te nem élvezed nincs ezzel gond, de nem a megfelelő partnerrel vagy. Vannak olyan lányok, akik nem szeretik, ha kinyalják őket.

2021. jan. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lazy Lover ***** válasza:
90%
Az íze meg hogy a szerelmemet látom hallom élvezni
2021. jan. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

LOL


És mindig bekészíted a törcsit magad mellé, ha nyalsz?

2021. jan. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as, igen, miért?
2021. jan. 2. 11:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ennek úgy se lesz jó vége.

Keress olyan csajt aki szintén nem szereti és akkor úgy lesz jó nektek.

2021. jan. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Ez nálam szelektív. vannak csajok akik szépek, finomak, és jó illatúak számomra odalenn, őket jó nyaldosni.


Akik ebbe nem esnek bele őket képtelen vagyok. valszeg nálad az utóbbi kategória a csajod.

2021. jan. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jé, de érdekes. Te akkor kicsit idegenkedsz ettől. Nem minden nő igényli a nyalást, vagy keress olyat, vagy a barátnőd beletörődik, hogy te nem nyalod, vagy te beletörődsz, hogy te bár nem szereted, de csinálod. Kicsit el vagy idegenedve a testiségtől, elnézést, hogy kimondom. Persze a nők sem mind szeretnek sz*pni...

Azzal, hogy megtörlöd, kifejezed, hogy nem fogadod őt el testileg, ez eléggé elkeserítő/kiábrándító lehet számára.

Válaszolva: engem felizgat, ha fel tudok izgatni egy nőt. Élvezem, ha hallom, hogy élvezi. Mennél lucskosabb a csaj, annál izgalmasabb, annál jobban élvezi, annál több élvezetet tudok adni neki, tehát annál jobb vagyok az ágyban.

Ha fáj a rugdosást kedvesen mondd meg neki, hogy zavar, ha nem fáj, akkor viseld el.

Nem lehet, hogy más bajod van neked ezzel a kapcsolattal? 48f

2021. jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó a nyalásban, ahogy hallom és érzem, hogy jó annak akinek csinálom. Plusz az is hogy közben én is majd felrobbanok.
2021. jan. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!