Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lány megtanítana hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány megtanítana hogy a pnci nyalásban iszonyat jó legyek?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sok kapcsolatom rámegy arra hogy nem olyan velem a szex ahogyan azt elképzelik.Valahogy meg kellene tanulnom mivel én azt hiszem jól csinálom, utána is olvastam több külföldi fórumon amiben azt írják ne merev nyelvvel, hanem ellazulva, és a csiklót kezdjem el finoman kényeztetni. De mégsem olyanokról számolnak be a nők mint ahogy elképzelem, eskü csak punci nyalásról lenne szó, és cserébe nem tudom mivel hálálhatnám ezt meg, esetleg pénz, vagy bármi nemű segítség amire gondoltok.Írjatok üzenetben
2021. nov. 24. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Ahány nő, annyi féle igény. Az éppen aktuális nőddel tarts meetinget a témában, és ne idegenektől akard megtudni.

Ha szar vagy az ágyban, akkor a kommunikáció és az odafigyelés az első, amit fejlesztened kell.

2021. nov. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
A hagyományos szexet kellene inkább tanulni,azzal vannak gondok. Aki a nyalást erőlteti,az ezzel akarja kompenzálni az amúgy nulla teljesítményét. A nyalás csak kedvcsináló a rendes szexhez.
2021. nov. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kommunikáció?Nem lehervasztó ha mindig kérdezem, hogy "Ez most jó?" vagy hogy "Hogy szereted?"
2021. nov. 24. 19:03
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Persze majd biztos valaki szét teszi neked a lábad hogy megtanítson nyalni....

Ez eleve egyén függő mindenki mást szeret, az adott partnerrel kell megbeszélni.

2021. nov. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Most azt várod,hogy jelentkeznek a lányok,hogy igen,én megtanítalak,gyere és nyalj! Ennyire hülye nem lehetsz! Szerintem egészen másra mennek rá a kapcsolataid.
2021. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt férfiként mondom, hogy ÉRZÉK kell hozzá. Ne aggódj amiatt ha nem csináltad még. 1-2 dolgot ha betartasz, akkor nagyon hamar belejössz (amennyiben van hozzá értékes, de majd a hölgyek megmondják jól beszélek-e)
2021. nov. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Látod barátom pont ez a baj - tankönyv szerűen akarsz nyalni. Egy merev, széttördelt, ritmustalan, érzéketlen valami lesz belőle. A nyalás 5% technika 95% ráhangolódás a másikra, a közös hullámhossz felvétele. Ha utóbbi nincs meg akkor a világ összes gésáját felfogadhatod akkor sem fogsz tudni jól nyalni.
2021. nov. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
7-es, te hülyeséget mondasz. Biztos te vagy a "Szexológus"-incel
2021. nov. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És ha megtanitott akkor már dugni is tanitson meg? "Mostanában elég sok kapcsolatom rámegy arra hogy ....." Vagyis elég sok kapcsolatod VAN. Lehet, ha egy lenne arra tudnál figyelni, energiát belefektetni? " mivel hálálhatnám ezt meg, esetleg pénz ...." Ha igy gondolod, akkor figyelmedbe ajánlom a hivatásos lányokat. Szivesen tanitgatnak megfelelö oradij ellenében!!!
2021. nov. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!