Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párotok is szagolgatja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotok is szagolgatja a bugyitokat?

Figyelt kérdés

Párom puncija illatának nem tudok ellenállni.Ezért mikor napokon keresztül nem tudunk együtt lenni, elő-előfordul hogy a frissen levetett bugyijába beleszippantok párat.

Ő tudja.Amikor megtudta csak mosolygott.Meg volt lepődve és furcsálta de megértette.

Az érdekel hogy más pasival is előfordul-e az ilyesmi?



2023. febr. 6. 10:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
87%
Izé... csak én látok némi ellentmondást abban, hogy ha napokig nem tudtok találkozni akkor hogy kerül hozzád a frissen levetett bugyi? 😄
2023. febr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
15%
Ez annyira undorító 🤮🤮🤮🤮🤮
2023. febr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
73%

Az semmi, de viszi magával mindenhová, a múltkor a fodrásznál éppen vágták a haját, hát előkapta a bugyimat a zsebéből, leállította a fodrászt, aztán szippantott egyet, és mondta, hogy oké, mehet...

Egy hónapja a főnöke hívőt hívott fel ( ismerjük egymást), hogy tudom e, hogy a párom valamilyen női bugyit szagolgat a munkaidejében napi 8-10 alkalommal minimum


Mondtam neki, tudom, az enyém. Hagyja szegényt, ha nem szagolhat, nincs munkateljesítménye!

2023. febr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
84%
#13 És mióta a bugyidat a fején hordja sapka helyett azóta 110%-os a teljesitménye,tudom mert nekem azóta nem kell dolgoznom,mert mindent megcsinál helyettem is.
2023. febr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
79%

" Ezért mikor napokon keresztül nem tudunk együtt lenni, elő-előfordul hogy a frissen levetett bugyijába beleszippantok párat. "

Bizony , itt derül ki hogy trollkodsz csak.

Ha napokig nem találkoztok akkor honnan van a frissen levetett bugyi????

2023. febr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

11 és 15!

Jogos, bár én nem azt írtam hogy nem találkozunk!

Hanem hogy NEM TUDUNK EGYÜTT LENNI...szexelni...értitek már? ;)

Hiába futunk össze ha szexre nincs idő.

Sokszor csak hétvégén tudunk időt szánni a szexre.

2023. febr. 6. 13:39
 17/26 anonim ***** válasza:
#14 szóval 10%-ot hoztál?
2023. febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
56%
Na és mi van akkor ha a srác kifejezetten a nő segglyukát szereti szagolgatni?
2023. febr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
54%
18# ...akkor ő a kutya 🐕🤣🤣
2023. febr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 laszlo racz ***** válasza:
82%
nincs job mint egy jo szaftos punci ilati bugyit szagolni atol igazan be indulok.
2023. febr. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!