Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kényeztetés közben miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kényeztetés közben miért “kérte el” többször a farkát?

Figyelt kérdés

Új barátom van, először voltunk együtt úgy. Kényeztettem lent, közben többször volt, hogy megállított, kézbe vette a farkát, de nem csinált semmi látványosat, csak fogta, aztán “visszaadta”. Nem találkoztam még ilyennel, nem tudom mire vélni. Egyébként úgy tűnt élvezi…

23/l


2023. febr. 2. 19:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Lehet, hogy majdnem elélvezett és szerette volna ha tovább tart a kényeztetés, ezért kicsit “elvette”
2023. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon közel volt h elelvezzen, ezert megallt h tovabb birja. Enis ezt csinalom mikozben verem :D 21f
2023. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem akart olyan hamar elélvezni, ezért meg kellett állítania téged egy kicsit. Ezek szerint jól csináltad, és jól fel volt izgulva rád :)
2023. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Ezt elsőre nem nagyon értem. Lefagyott a levegő és néhány másodpercig nem történt semmi, mindketten mozdulatlanul vártatok amíg a kezében tartotta a farkát aztán egyszer csak azt mondta mehet tovább és ment tovább?
2023. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is. Akkor ez pozitív?
2023. febr. 2. 19:16
 6/17 A kérdező kommentje:
4: lehet közben csókolózni is esetleg….
2023. febr. 2. 19:17
 7/17 A kérdező kommentje:
2: gyorstüzelő lehet akkor? Vagy a lánytól is függ?
2023. febr. 2. 19:18
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Így, ha valaki ügyes akkor vissza lehet fogni azt, hogy elélvezzen. Ha nincs egy pillanatnyi szünet sem, akkor gyorsan el lehet élvezni. Kicsit olyan ez, mint egy hullám görbe, ami egyre inkább kileng. Szóval kis megszakítás akkor vissza esik, majd újra és újra felmegy, de egy ponton elszáll.
2023. febr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak fogta és a fej részt megszoritotta (szinte észrevétlenül)? Modszer az elélvezés késleltetésére. Tanuld meg!!!
2023. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9: igen, ilyesmit láttam.

De ez mit jelent, hogy gyorstüzelő, vagy azt, hogy ennyire élvezte?

2023. febr. 2. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!