Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátommal nem rég jöttünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nem rég jöttünk össze és első két alkalommal mikor lefeküdtünk nem ment el, de amikor kényeztetem akkor már többször is elment. Mit tanácsoltok, mi lehet a gond? 19 és 20 évesek vagyunk.

Figyelt kérdés

2022. okt. 2. 20:17
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem túl gyorsak vagytok. "Terítsetek meg" tehát legyen kényeztetés, előjáték h már az éríntésétől felizgulsz, hevesen ver a szived stb. remélem érted mire gondolok
2022. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Hol itt a gond?

Elment. Nem?

Az miért baj neked, ha nem vaginális szex közben, hanem orális közben?

2022. okt. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
Kitagultal nagyon.
2022. okt. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Én is jártam így. Túl intenzív a masztis ingerlés a puncihoz képest. Viszont amióta rendszeresen szexelek azóta nincs ilyen gondom.
2022. okt. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy sokáig bírja! ;)

Utana rásegíthetsz, hogy elmenjen, de talán előbb-utóbb összecsiszolódtok, és akkor oké lesz.

2022. okt. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan is előfordulhat, hogy a srác egyszerűen nem tud elmenni a behatolástól.
2022. okt. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy a lényeg: beszéljetek.
2022. okt. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!