Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fenekelés lovaglópálcával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenekelés lovaglópálcával nagyon fáj?

Figyelt kérdés

Két srác ismerősömmel fogadtunk valamiben, és hogy nagyobb tétje legyen, azt találtuk ki, hogy ha én nyerek, egy napig a szolgáim lesznek, kitakarítják a lakásom, főznek nekem, bármi ilyesmi, de ha ők, kapok tőlük 15-15 ütést a fenekemre pálcával.


Ők nyertek, de végül nem tudom, hogy bevállaljam-e, vagy ez túlzás lenne. Szerintetek kibírnám, vagy ne hagyjam nekik?


23/L



2023. jan. 30. 17:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%

pont annyira fáj, amilyen erősen ütnek. A simotatástól az véres csíkot hagy maga után a pálca kategória között elég sok lehetőség van.


(de azért 23 évesen már lehetne sejteni, hogy sima fizika, erőset ütnek fáj, gyengét, nem fáj)

2023. jan. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%

Mostanában megszaporodtak a fogadásos fenekelések. A fogadás, fogadás, nem illik utólag kilépni belőle.


Mennyire fáj? Ahogy előttem írták, ahogy ütnek. Belehalni nem fogsz, és jó eséllyel maradandó sérülést sem fognak neked okozni.


30 ütés nem kevés, de nem is extra sok. Szerintem pont jó szám.


Ha értelmesek, akkor eleve nem vernek el nagyon. Persze valamennyire fájni fog, valószínű piros is lesz, de pár óra max 1-2 nap alatt nyoma se lesz, és lehet még élvezni is fogod.


Ha kegyetlen állatok, akkor mondjuk bekékül, véraláfutásos lesz, de akkor is egy héten belül begyógyul, nincs mitől félned, de erre eleve kicsi az esély.


Beszéljétek meg, hogy mi fog történni. Csináltak-e már ilyet. Mondd el, hogy még nem volt benne részed, figyeljenek rád. Legyen menekülőszó, amit ha kimondasz azonnal abbahagyják. Ezzel persze csak akkor élj, ha tényleg nagyon gáz a helyzet.


Ne akard "ingyen" megúszni, készülj rá, hogy kellemetlen lesz, kicsit/közepesen fájni is fog, de szerintem volt már rosszabb is az életedben. Egy fogadásnak akkor van értelme, ha valós tétje van.


Szerintem nem is baj, ha így kipróbálod, mert sok lány élvezi is. Ne görcsölj rá, engedd el magad, figyelj magadra, és lehet egy igen jó élményben lesz részed. Ha esetleg nem jön be, akkor is tapasztaltál, megismerted kicsit jobban a tested. Bajod nem lesz tőle.

2023. jan. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Én 50et szoktam kapni az Uramtól, és igen annyira fáj amennyire erősen üt. Ésszel kell ezt is, mint minden mást...
2023. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

A fenekelés kibírható, sok függ attól, hogy mekkorákat ütnek, de azért nem a világ vége. Az is lehet, hogy elviccelik a dolgot.


Egyébként hogy bírod a fájdamat? Volt már olyan, hogy annyira fájt valami, hogy azt gondoltad nem bírod ki? Mondj egy-két példát olyan dologra, amire úgy emlékszel, hogy na az fájt. Vertek már meg, bármilyen módon?

2023. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nincs választásod, fogadtál, vesztettél. Ha normálisak, nem ütnek nagyot. Esetleg megkérheted őket, hogy ne üssenek nagyot. Vagy ajánld fel nekik, hogy inkább lecummantod őket, csak ne fenekeljenek.
2023. jan. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Még arra gondoltam, hogy ha felveszek egy vastagabb farmert, akkor azon keresztül biztos nem olyan vészes :D
2023. jan. 30. 19:58
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
A fenekelés meztelen fenékre az igazi. Szerintem a fogadás részben azt is jelentette, hogy láthatják a feneked. Persze ti tudjátok, de huszonévesen ez szerintem benne van. Ha akarják farberben is szét tudják ütni, gondolj bele, ha elesel, akkor is be tudsz kékülni. Ha vigyáznak rád, akkor ruha nélkül sem lesz baj.
2023. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a kezemen próbáltam ki kicsit ütve de az is érződött. Hát ha farmert is veszel fel az is feszül a seggeden szóval nem sokat tompít, egy csávónak más mert annak nem feszül.
2023. febr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
A fenekelés meztelen fenékre az igazi! De akár vehetsz fel alá jó vastag bugyit, akár kettőt is, de ugy is fog fájni! Az elvesztett fogadásnak a lényege, hogy a bünti alatt ficánkolj, jajgass, nyöszörögj! Nem kellesz megjátszanod, mert fog fájni. Aztán ha megkaptad az adagodat, meglátod, hogy a lábadból kiment az erő, alig birsz majd megállni. De túl fogod élni, és várni fogod a következő alkalmat.
2023. febr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Ne már, nem akarok a srácok előtt jajgatni, az olyan megalázó. :D


Kezdtek egészen beparáztatni már, hogy mennyire fájdalmas lesz... :D

2023. febr. 2. 11:15
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!