Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fenekelés lovaglópálcával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenekelés lovaglópálcával nagyon fáj?

Figyelt kérdés

Két srác ismerősömmel fogadtunk valamiben, és hogy nagyobb tétje legyen, azt találtuk ki, hogy ha én nyerek, egy napig a szolgáim lesznek, kitakarítják a lakásom, főznek nekem, bármi ilyesmi, de ha ők, kapok tőlük 15-15 ütést a fenekemre pálcával.


Ők nyertek, de végül nem tudom, hogy bevállaljam-e, vagy ez túlzás lenne. Szerintetek kibírnám, vagy ne hagyjam nekik?


23/L



2023. jan. 30. 17:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Akik erre a kulcsszóra figyelnek, azokat elsősorban a BDSM érdekli, és páran komolyan tolják, de ez egy full amatőr társaság, fogadásból lehet inkább óvatos lesz mint durva, kizárt, hogy olyan nagyon fájjon.


Remeg a lába? Várja a következőt? Nem izgatja őt a dolog, ez egy fogadás volt. Ez nem olyan fenekelés lesz, ahol cél hogy elélvezzen. Nem úgy készül rá, valószínű a srácokkal nincs is intim viszonyban, megcsinálják, kicsit csíp, kicsit ég, utána zsibbad egy picit, és nevetnek egy jót, egy buli, nem több.

2023. febr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
A fenekelés a könnyebben viselhető fájdalmak közé tartozik, nem kell jajjgatni. Tetkód, piercinged van? Ha igen azt hogy bírtad? Mostanában volt valami komolyabb sérülésed?
2023. febr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
72%
Én inkább másban fogadtam volna férfiként.
2023. febr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
73%
Csatlakozom #13-hoz. Ritka lángelmék lehetnek a cirkuszos barátaid.
2023. febr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudnék fizikailag bántani egy nőt, még ha kérné sem.
2023. febr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést itt egy kicsit megvédeném a fiúkát akik a lánnyal fogadtak ugyanis bár én sem ismerem őket ha fenekelés a fogadás tétje azt csak úgy nem teszik meg tétnek csak ha erre vágynak és akinek ez a szenvedélye annak értenie is kell hozzá nem egy fogadásom volt már melynek a tétje az volt hogy a vesztes hölgy popsija erősen piros lett hozzá teszem ennél erősebb büntetés lett kiszabva és senki eddig nem panaszkodott


U.i.kedves 15ös már amikor pofont adsz egy lánynak és más amikor a fenekére húzol😉😉

2023. febr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
28%
Mondjuk nem része a fogadásnak, hogy a kérdező nem verheti kegyetlenül orrba a kölyköket, ha túlvannak magukon.
2023. febr. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
5%
Hát 30 ütésig nem szólhat a kérdező még ha tiszta erőből kapja se
2023. febr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
81%
Vagy mégis szól ha akar.
2023. febr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
73%
majd azért számolj be, hogy hogy történt.
2023. febr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!