Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fenekelés lovaglópálcával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenekelés lovaglópálcával nagyon fáj?

Figyelt kérdés

Két srác ismerősömmel fogadtunk valamiben, és hogy nagyobb tétje legyen, azt találtuk ki, hogy ha én nyerek, egy napig a szolgáim lesznek, kitakarítják a lakásom, főznek nekem, bármi ilyesmi, de ha ők, kapok tőlük 15-15 ütést a fenekemre pálcával.


Ők nyertek, de végül nem tudom, hogy bevállaljam-e, vagy ez túlzás lenne. Szerintetek kibírnám, vagy ne hagyjam nekik?


23/L



2023. jan. 30. 17:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

#15

Ez szerintem sokunk dilemmája, akik szeretnek fenekelni, de egész más a dolog, amikor aggresszíven bántasz valakit, mint amikor saját beleegyezésére/kérésére minden rezdülésére figyelve csinálod.


Ha sokaknak izgató, ha fenekelést kapnak és nekik ez jó érzés, ott talán még a bántás sem fejezi ki igazán a dolgot.


Ha valaki fogadásból kapja az már lehet nem élvezi annyira a dolgot, mégis önkéntes, és tudatos döntés, és mivel baja nem lesz tőle, így ezt sem érezném bántásnak.

2023. febr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
30%
Az eredeti kérdésre válaszolva: jó erősen szoktam vele kapni, nagyon fáj. Nagyon figyelmes a Tanárnő, nagyokat üt de figyel arra, hogy ne repedjen ki a bőröm, nincs vér. Nem egyszer elsírtam magam a verés közben, utána alig bírok lábra állni, dehát ezért fekszem 4-5 hetente az alkalmi deresre, jól fognak a szíjak, menekülőszó nincs!
2023. febr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy ilyen téteket választottatok a fogadáshoz, szerintem azt feltételezi, hogy mindőtökben lehet némi hajlam az alá-fölérendeltségi játékokhoz.

Adódik a kérdés,hogy Te mennyire dolgoztattad volna meg a srácokat, ha ők veszítettek volna?

Gondolom, abban az esetben is szépen átbeszéltétek volna a dolgokat előtte.

Tegyetek így most is.

Kérd meg őket pl., hogy legyen kis szünet a 2 sorozat között.

A bevezető gondolatmenetemből kiindulva, élvezheted is a dolgot.

2023. febr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Mindez ami elhangzott a hozzászólásokban mind értelmet veszti ha nem történt semmi a tagok közt


Ezzel csak azt akarom mondá i hogy kérjük a beszámolót ha megtörtént😉😉

2023. febr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem csak simogatnak, hanem valóban fenekelnek az azért fáj, de bírható, valósznű volt már neked rosszabb is.


Készülj fel rá előtte, legyél kipihent, ne fogyassz alkoholt, éhes ne legyél, és vizet elegendőt igyál. Összességében érezd jól magad, ne legyél nyűgös, akkor könnyedén fog menni, nem nagy az ütésszám. Feneked puhítsd meg egy kis testápolóval.

2023. febr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
51%
#9: Ne csak a fenék legyen meztelen, fenekeléshez teljesen pucérra illik vetkőzni, úgy az igazi! Amikor dominához megyek, akkor is így indul a szeánsz, hogy vetkőzni!
2023. febr. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!