Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 14 év a beleegyezési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 14 év a beleegyezési korhatár, de még így is elfogadhatatlan akkor miért nem emelik a korhatárt?

Figyelt kérdés

Olvastam több helyen, hogy ha egy felnőtt 14 éves és annál idősebb fiatallal szexel az szexuális bűnöző stb. 18 életév ami már mindenkinek belefér. Egy 40 éves ha kikezd egy 18 évessel az teljesen rendben van erkölcsileg is, legalábbis én a kommentekből ezt szűrtem le. Ha a törvény megengedi, hogy 14 évessel és annál idősebbekkel szexelj, de a társadalom elítéli akkor miért nem emelik a korhatárt?

Ha kiderülne egy felnőtt 40 éves emberről, hogy mondjuk egy 15 évessel szexelt annak jogi következményei nincsenek, de erkölcsileg mindenki elítéli. Nem kellene ezt egyeztetni valahogy? Vagy hogy van ez?



2023. jan. 28. 13:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
32%

#10-es

Régebben már reagáltam egy kérdésben felmerülő szegény, naiv 14-15 éves kislányokra.

Tisztelet a kivételeknek, mesélhetnék. :/

De nem akarom, hogy itt ráismerjen bárki. :/

(#2/N)

2023. jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%

Ja mert az alapján kellene a törvényeket hozni, hogy a tömeg mit gondol

Kösz nem

2023. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Erkölcsileg nem ítéli el mindenki, tehát hibás a kijelentésed. Másrészt nem lehet beletúrni az emberek hálószobájába és nemi életébe államilag (meg sehogy). Harmadrészt meg amúgy is kideríthetetlen lenne és csinálni is fogják. Ahogyan a testvérek is egymással vagy valaki a kutyájával, lovával... Európa felében 14 év a korhatár, a másik felében 16, teljesen rendben van ez így. Egy 14 éves már középiskola elején van, ott már a diákok háromnegyede szétkúrta egymást amúgy is, a 12 év meg szintén miattuk kell. Valahogy ki kell szűrni a pedókat, miközben nem korlátozod a nemi érés közepén lévő tomboló fiatalokat, erre ezek az évszámok teljesen jók. Felviheted 18-ra, az égvilágon semmi nem fog változni.


Az amerikaiaknál van a 18 éves korhatár, mert egy hópihe idióta szétnyugtatózott, bekrekkezett álomvilágban élő barom egy népség.

A kutyát se érdekelte ez az egész egyébként amíg fel nem kapta a politika, most hirtelen fontos lett, aztán ahogy jött úgy el is felejtik és szarnak bele megint. Gumicsont, cirkusz a népnek.

2023. máj. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 everlight ***** válasza:
49%

Mert rengeteg fiú már kívánja a sexet 14 évesen,ha fel emeljük a kórhatárt azzal lehetőségeket vonunk meg tiniktől a sexre így frusztráltabbak lesznek.


Egyáltalán nem ritka hogy 14 éves fiúk 18-21 éves lányokkal sexelnek.


Szerintem úgy kellene módosítani hogy 14 évessel 21 évnél idősebb ne sexeljen.


21 év felett 16.ra módosítani a beleegyezési kórhatárt

2023. nov. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!