Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg sok srác verte együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok srác verte együtt mással tiniként?

Figyelt kérdés

Meg akár mást is csináltak? A mai kérdések egyike gondolkoztatott el.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


2023. jan. 25. 18:56
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Én ezen nem lepődöm meg.


Ugye általában inkább a lányokról hiszik azt, hogy közülük sokan biszexek, mert csókolózó tini lányokat gyakrabban lehet látni, mint csókolózó tini fiúkat.

Az igazság ezzel szemben az, hogy a férfiak kétszer nagyobb eséllyel lesznek homoszexuálisok mint a nők, ez tudományos tény. Csak a női homoszexuális elfogadottabb, mint a férfiak közti.

Ebből adódó dupla annyi tini fiú lehet, akik egymásnak hancúroznak, csak nem vállalják fel. A heteroszexualitás tehát több esetben csak látszat lehet egy álarc rajtuk.

2023. febr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Tényleg!
2023. márc. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Nem csak együtt, volt hogy egymásnak. Néha jó lenne újra.
2023. márc. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Mi sokszor csináljuk
2023. márc. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Igen, sőt 20 felett is volt rá pár példa
2023. márc. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
0%
Azért igy felnőttként visszagondolni rá elég gáz lehet
2023. márc. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
40%

Igen, még egymas helyett is. De semmi buzulás. Buzulás az nuku 🤣


Hála Istennek, hogy engem heteronak teremtett és soha nem is gondoltam ilyesmi ratyirejszolásra

2023. márc. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Én ilyet nem tapasztaltam sose, pedig 5 különféle koleszben laktam életem során, és rengetegféle szobatárs vagy szobaösszetétel volt amit láttam. Nyilván akivel ilyesmi megtörtént annak különös élmény, és hajlamos azt minden adott lehetőség alkalmával újra és újra leírni. Így olyan, mintha kicsit újra átélné.

Viszont ahogy én láttam a férfiak 90%-át nem vonzza, hogy más férfiak farkához közelkerüljön. Akit igen, persze csinálja nyugodtan. Viszont nem vagyok biztos benne, hogy erre a kolesszoba a megfelelő hely. Akármennyire is másnak hívod ez soft szex, amit kulturált ember nem nyilvánosan végez.

2023. márc. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!