Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg sok srác verte együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok srác verte együtt mással tiniként?

Figyelt kérdés

Meg akár mást is csináltak? A mai kérdések egyike gondolkoztatott el.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


2023. jan. 25. 18:56
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
63%
Igaz.
2023. jan. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
66%
Igaz. Koliban főleg. A kolis lakótársaim közül több is volt aki simán álló farokkal kelt reggel és láttuk egymásét. Sőt volt, hogy piásan kivertük együtt. De ebben semmi meleg nincs. Abban már inkább hogy az egyik leszopott egyszer :D
2023. jan. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
85%
Igaz
2023. jan. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
88%
Hát tiniként sok dolog megtörténik. Mi össze is mértük. Igaz csak általánosban. Gimiben az ilyesmit ha szóbahoztam volna tuti furán néznek.
2023. jan. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
57%
Sajna kimaradt, de szívesen benne lennék egyszer ilyenben hogy együtt verjük ki vagy egymásnak.
2023. jan. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
23%
NEM igaz. Sok biszex így kezdte ennyi igaz belőle, az ő hozzászólásaikat olvashatod. Mint minden anonim fórumon felülreprezentált a melegek és a biszexuálisok aránya.
2023. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
64%
Soha. Méregetés volt de az is gatyán keresztül.. szerintem nem számít normálisnak heteró közegben. A 6. Kommentel értek egyet..
2023. jan. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 Noren1989 ***** válasza:
47%
Ugyanmàr. Oviban, alsóban...tinik, pfehjjj.
2023. jan. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
64%

Értem. És a kocsmában mikor szóba került ott is minden második srác meleg/bi volt? Mert nálunk volt ez téma pár hónapja.


Én úgy gondolom nem ezen múlik. Tiniként szerintem sok dolgot tesz midnenki. Szerintem nem múlik ezen semmi.


Ők is így látták. Azt mondta mind hogy míg nem egymásét addig semmi para és hogy hármas szexnél is látod a másikat meztelen, stb. És ha belegondolsz igaz. Vagy neked a hármas is off?


Amúgy abban van valami, hogy azok a heterók akadnak ki ilyeneken akik nem teljesen biztosak magukban. És ebben én is látok igazságot mert egy igazán férfias heteró se húzta fel magát rajta plusz simán bevallotta hogy nekik is volt ilyen. Én is be merem vallani hogy igen is volt ilyen és nem másról szólt mint arról hogy felmérje az ember másé milyen hogy néz ki és mennyire áll jól. Hisz felmértem én is kié nagyobb kissebbb vastagabb. Persze nem direktbe de mégis leselkedtem, hogy tudjam mi más. Na meg irigykedtem mikor az egyik havernak nagyon sok spermája jött.

2023. jan. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
85%
Mi a nagytévén néztük a poreszt és pokróc alatt vertük magunknak. Egyszer részegen(15-16 évesek lehettünk) a kandalló előtt az uncsim előkapta volt a nagy girbegurba vastag ronda faszát, hát kb. 2x akkora volt, mint a többieknek, akkor elment hirtelen az inger mindenkitől, hogy verje mellette a pöcskösét.
2023. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!