Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan férfi akinek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi akinek a párja elhízott és igénytelen lett az évek alatt?

Figyelt kérdés

Nagyon lusta és kövér nő lett a párom…100+ Kg én próbálok formában maradni de ő teljesen elhagyta magát..

Esetleg javaslat a helyzet megoldására? A szexhez már nincs kedvem vele…



2023. jan. 19. 07:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Kuka.
2023. jan. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Talán vázold fel neki a helyzetet mit érzel, milyennek látod. Próbálj utalni rá, hogy kicsit sportoljon. Esetleg együtt sportoljatok. Nekem nincs párom de én biztos szólnék. Az sem mindegy mitöl hizott el az évek alatt. Valamilyen betegség okozta vagy pedig a mértéktelen evés.


N

2023. jan. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Basszus mennyi ilyet látok.. kisportolt férfi a nője meg konkrétan olyan állapotban, hogy sétálnia nehezére esik annyi felesleg van rajta..


és nem azzal van a baj, ha valakin van pár kiló. de azért a 90+ szerintem védhetetlen, egyszerűen lusta és zabál.

2023. jan. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell mérlegelni, hogy mit szeretnél. Ha nem vagytok házasok, akkor viszonylag egyszerű megoldás is szóba jöhet. Hiszen itt nem arról van szó, hogy életed szerelme megszülte a gyermeked és nem tudja vagy akarja visszanyerni súlyát, mert ilyen esetben illene támogatni őt. Hanem mint írtad, elhagyta magát, sőt lusta is. Gondolom a lustaság az otthoni teendők hanyagolásában jön ki.
2023. jan. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem szed fogamzásgátlót?

Én akkor híztam el és nem érdekelt konkrétan semmi

2023. jan. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A kommunikacio a kulcs. Ha olyan mely es komoly a kapcsolatotok, akkor minden problemat megoszthatsz a paroddal, persze csak normalisan kozolve nem pedig bunkon es támadón.

Beszeljetek meg es segits neki formaba jonni. Ha pedig honapok telnek el es semmit sem akar tenni ellene, akkor rajtad all, hogy ezt elfogadod vagy elmesz.

2023. jan. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Ne adj neki nnyi pénzt és akkor kevesebbet fog enni.

Meg küld el dolgozni.

2023. jan. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Érdemes lenne feltárni az okát, hogy miért történt ez. Lehet szervi, de lelki oka is. Esetleg azt megértetni vele, hogy a túlsúly nem csak gusztustalan, hanem szervi problémákhoz is vezethet.
2023. jan. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha betegség, akkor meg kell őt értened...


Ha viszont lustaság és zabálás kombója, akkor fel kell világosítani, hogy ettől nem áll fel neked...m

2023. jan. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Ha betegség, akkor ha szereted, elfogadod, hisz nem tehet róla.

Ha lustaság és túl sok evés, akkor pedig segíthetsz neki a fogyásban olyan módon, hogy te sem eszel előtte olyat amit ő nem ehetne, eljársz vele mozogni...

2023. jan. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!