Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet, hogy egy férfinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy egy férfinak ennyire eltérő külsejű nők is bejönnek?

Figyelt kérdés

Szóval az exéről kiderült, hogy egy molettebb, nagy mellű, vöröshajú lány.

Nekem viszont hosszú barna hajam, barna szemem van és vékony, illetve kis mellű vagyok. Igazából eléggé máshogy nézek ki és felmerült bennem, hogy biztosan tetszem-e neki?



2022. dec. 17. 19:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A nagyon vékony és nagy kövér(értsd. csont és bőr vs. 100+ kiló) csajokat leszámítva engem szinte minden külső tud vonzani. A hajszín az teljesen mellékes, szóval az kb. említésre méltó se lenne. De pl. egy szép arc nagyon sokat tud dobni egy nőn.
2022. dec. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én kívül-belül teljesen más vagyok, mint az elődeim. Eszem ágában sincs hasonlítani hozzájuk.

N

2022. dec. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!