Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az eltérő habitust ki lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eltérő habitust ki lehet küszöbölni az ágyban?

Figyelt kérdés

A párom sajnos nem annyira szenvedélyes, játékos az ágyban. Én sokkal tüzesebb, lendületesebb vagyok. Ő is nyitott mindenre, próbál a kedvemre tenni, de érezni lehet a másikon, hogy csak próbálkozik, vagy őszintén belőle fakad.

Nem tudom pontosan megfogalmazni, amit érzek, csak annyit tudok, hogy ez így nem teljesen jó. Én vágyom az ágyban a szenvedélyességre, hogy pörögjenek egymás után az események, hogy érezzem, hogy majd szétcsattan, úgy kíván, hogy nem bírja magát türtőztetni, hogy kicsit dominál, vagy hogy igényli azt, hogy én domináljak, én szedjem őt szét... De sajnos semmi ilyen nincs.

Vannak lendületesebb alkalmak, de azok sem az igaziak.

Már 2 éve együtt vagyunk.

Alapvetően jó minden, meg nem azzal van a baj hogy néha lassabb, vontatottabb, vagy szürkébb a szex, hanem hogy elég ritkán, vagy szinte soha nincs benne tűz, fűszer, vagy minek nevezzem...


Vagy csak nem túl tapasztalt még, és nem tudja, mi az a jó szex? Egymás előtt 1 partnere volt neki is, és nekem is, de az én partnerem sokkal tüzesebb volt, ezért is lett ilyen az ízlésem.


Volt már valaki hasonló szituban? Mit lehetne kezdeni?


Köszönöm

25N

Párom is 25 éves


2022. okt. 27. 12:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%

Ez nem fog változni, sajnos.


F, 44, domináns

2022. okt. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Rohadt fontos volt odarakni hogy domináns vagy #1, biztosan majd a 25 éves normális lány pont egy elkeseredetten keresgélő 44 éves szerencsétlen gyakorissal fog összefeküdni :D Get a life


Amúgy viszont igaz, az hogy valaki milyen az ágyban bár fejlődik és változik, de végletekből nem tud átmenni a másikba.

Ha visszafogott, azt okozhatja persze önbizalomhiány, megfelelési kényszer, vagy hogy szimplán nem hozod lázba, de simán lehet hogy semmi "baja" nincs, egyszerűen neki a szex inkább egy nyugodt szeretetteljes dolog. Bármi is az oka, ne várd hogy ő majd egy domináns szexállat lesz bármikor, ha neked ez fontos és nagyon zavar, akkor sajnos hiába jó a kapcsolat többi része, sosem lesz tökéletes emiatt.

2022. okt. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez sosem fog változni, egy nem domináns férfi ha megpróbál mégis úgy viselkedni mintha az lenne, hát attól lelombozóbb nincs a világon. :/

2éve együtt vagytok, lett volna ideje kibontakozni, feloldódni stb. Fogadd el, ő ilyen, ennyi. Ha neked ez nem jó akkor szakíts, de várni a csodára felesleges.


30+N

2022. okt. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves 2, nagyon jól megfogalmaztad.

Ez a legrosszabb, hogy nem tudom, mi van a háttérben. Amikor felhoztam 1-2x,azt mondta, hogy ő nagyon élvezi folyamatosan, és neki minden jó, semmi nem hiányzik. De félek, hogy inkább csak én nem hozom lázba. És amikor ez szex közben eszembe jut, akkor még az a maradék lendületem vagy izgalmam is elmegy. Te ezt tapasztalatból írtad, volt már esetleg ilyen párod?

2022. okt. 27. 13:35
 5/15 anonim ***** válasza:

2# es jól leírta.

Óriási fordulatok ennyi idő nincsenek, csiszolni lehet, sok- sok kommunikáció, gyakorlás, de nagy változás nem várható... gondold végig, ha most neked kellene olyannak lenned a szexben, mint amilyen ő ... menne??

Ugye hogy nem.

A kérdés adott, kompromisszumot tudsz e kötni, vagy nem...

Ez a te döntésed.

2022. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia,


Nem tartom valószínűnek, hogy ennyi idő után változna a dolog. Nem passzoltok, sajna van ilyen.

2022. okt. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hány évesen vesztettétek el? Hányadikok vagytok egymásnak?

Lehet kevéssel voltatok egymás előtt és az a gond.

2022. okt. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Ketteske...húzzál már a k...a anyádba! Honnan tudod a történetem? A hátterem? A házasságom ment rá, hogy az exnejem is az volt. DE rögtön ugatni, pofázni, visítani kell, hogy te, éppen te műdomot találtál és mekkora zseni vagy már!

Ezért írtam oda te szerencsétlen barom!!!

2022. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8 As a paraszt,tuskó stílusod ne itt...
2022. okt. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A paraszt, tuskó stílusomat hívta elő ez a bicskanyitogató, büdösparaszt hozzászólás, ahol egy címeres senki leszól egy felnőtt férfit, mert annyira okos, hogy 2 mondatból jellemrajzot készít. A való életben sem az a senkiházi, sem te nem mernéd ezt a pofázást megengedni magadnak, abban biztos lehetsz.
2022. okt. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!