Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az eltérő habitust ki lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eltérő habitust ki lehet küszöbölni az ágyban?

Figyelt kérdés

A párom sajnos nem annyira szenvedélyes, játékos az ágyban. Én sokkal tüzesebb, lendületesebb vagyok. Ő is nyitott mindenre, próbál a kedvemre tenni, de érezni lehet a másikon, hogy csak próbálkozik, vagy őszintén belőle fakad.

Nem tudom pontosan megfogalmazni, amit érzek, csak annyit tudok, hogy ez így nem teljesen jó. Én vágyom az ágyban a szenvedélyességre, hogy pörögjenek egymás után az események, hogy érezzem, hogy majd szétcsattan, úgy kíván, hogy nem bírja magát türtőztetni, hogy kicsit dominál, vagy hogy igényli azt, hogy én domináljak, én szedjem őt szét... De sajnos semmi ilyen nincs.

Vannak lendületesebb alkalmak, de azok sem az igaziak.

Már 2 éve együtt vagyunk.

Alapvetően jó minden, meg nem azzal van a baj hogy néha lassabb, vontatottabb, vagy szürkébb a szex, hanem hogy elég ritkán, vagy szinte soha nincs benne tűz, fűszer, vagy minek nevezzem...


Vagy csak nem túl tapasztalt még, és nem tudja, mi az a jó szex? Egymás előtt 1 partnere volt neki is, és nekem is, de az én partnerem sokkal tüzesebb volt, ezért is lett ilyen az ízlésem.


Volt már valaki hasonló szituban? Mit lehetne kezdeni?


Köszönöm

25N

Párom is 25 éves


2022. okt. 27. 12:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
Kemény vagy kölyök mint a kàd széle, biztos rettentő félelem kapna el,ja nem.
2022. okt. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Annyira kiidegeltem egyest hogy még privátban is leírta ugyanezt. Durva, hogy 44 évesen mennyire éretlen paraszt szerencsétlen emberek vannak. 2 órán keresztül verted a fejed a falba amiért leírtam pontosan azt ami történt? :)
2022. okt. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nézd, 1991-ben született Alexka!


Honnan jössz te ahhoz, hogy bárkit megítélj és előadd a k..a nagy együttérző lovagot? Kisfiam, egy kis senki vagy és a 100. ilyen bejegyzésed után is az maradsz.


Az első

2022. okt. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Megyek is sírni, mert egy gyakorizó 44 éves szerencsétlen szerint én egy senki vagyok. Egy hozzád hasonlóan alacsony kognitív képességű embernek fura lehet, de attól még hogy van egy kitalált profilnevem, sem Alex nem vagyok, sem ‘91-es születésű, de ha itt kommentben ekkora nagy arcod van, én megírtam neked privátban hogy hol lakom, az nem kamu, gyere nyugodtan és megnézzük mekkora arcod van valójában.
2022. okt. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Kisfiam, kuss van!
2022. okt. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!