Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Eltérő szexuális igények...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltérő szexuális igények mellett is működhet hosszú távon egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Páromnak mennyiségben és minőségben is jóval kevesebb az igénye mint nekem (neki heti 1 maximum 2 alkalom, csak sima szex, se orál se egyéb extra). Majdnem 3 éve vagyunk együtt, és tartok tőle hogy ez később csak még jobban csökkenni fog... F

29f 26l


2021. jún. 24. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennek befellegzett.
2021. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is nagyon hasonló az eset, ami baj, hogy iszonyatosan szeretem, a tehetetlenségem nagyon aggaszt :(

Viszont borzasztóan hiányzik az orál, ahogy a mennyiség is.

2021. jún. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat halálra van itélve. Csak ido kérdése mikor unja meg a sexhiányt a kiéhezettebbik fél.
2021. jún. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem :( hosszabb távon feszültséget, eltávolodást fog okozni. Ahogy nálatok is okozott - hiszen pont ezért írtad ki a kérdésedet, mert kezd telni a pohár. S jól látod egy "rosszabb" lesz a saját szemszögedből. Jó szex nélkül nincs jó kapcsolat (de önmagában a jó szex kevés a jó kapcsolathoz).
2021. jún. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú távon semmiképp sem, csodálom hogy ment 3 évig. Ebből csak feszültség lesz, és egyre jobban vágysz majd rá. Ha már minden létező módon próbáltad megbeszélni, tettél érte, hogy neki is jó legyen, akkor ez halálra van ítélve. Én nőként szakítottam már ezért, ugyan így kb heti 1 szex volt, néha annyi sem, és ilyen "extákra" mint pl orál külön kérvényt kellett benyújtani. Sokkal jobb mióta azonos igényű férfival vagyok együtt.
2021. jún. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A "baj" az hogy mind a ketten nagyon szeretjük egymást, épp ezért nem is akarom olyan dologra (több szex, orál oda-vissza, esetleg fétisek...) rávenni amit alapból nem akar, sőt kifejezetten nem szeretné. Volt amikor láttam rajta hogy nincs kedve szexelni de mégis akarta hogy nekem jó legyen, az egyik legrosszabb szex volt életemben, abba is hagytuk félúton.
2021. jún. 24. 13:15
 7/12 anonim ***** válasza:

azt midndenképp jól teszed, hogy nem veszed rá olyasmire, amit alapból nem szeretne.

de tuti, hogy ilyen mellékes dolog az életében a szex? semmi olyasmi nincs, ami fokozná a vágyát, szenvedélyét? sosem volt olyan időszaka, amikor jobban kívánta a szexet?

az a baj, hogy ez nem az a kategória, mint a falmászás vagy eszmecsere a politikáról, hogy "jó, hát ha nem vevő rá a párom, pótolom más emberekkel". a szex a legtöbb kapcsolatban fontos pillér, és legfőképp a párjával élné meg az ember.

2021. jún. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mindenképp meg kell beszélni ha még nem beszéltetek róla.

Illetve beszélgetnék vele az ő igényeiről, nem feltétlen szexuálisakról. Megtud e élni mindent amire vágyik a kapcsolatban.


Akár szóban is lehet jelezni hogy igényed lenne szeretkezésre. Bár jobb lenne inkább egyéb gesztusokkal a tudtára adni.


Dönteni csak ezután döntenék a helyedben.

2021. jún. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Beszéltem már vele erről, és ő is észrevette hogy sokkal kevesebbet szeretne mint én. Tudja hogy kb mindenben vevő vagyok ilyen téren, ha van valami nyugodtan mondhatná, és kipróbálnánk, egyedül a vibrit mondta, be is szereztünk kb 4-5 alkalom után a szekrényben maradt végleg. Amikor kérdezem egy kis borozgatás után akkor mindig az a végén hogy neki nincsenek vágyai és hogy szerinte ő aszexuális. És akkor megint ott vagyok ahol a párt szakad mert ezzel nem tudok mit kezdeni...

Pedig akarom hogy működjön a kapcsolat.

2021. jún. 24. 13:41
 10/12 anonim ***** válasza:

na jó, ez tényleg bukó. ezen akarattal nem lehet segíteni.

keress magad mellé szexuális nőt. sokkal teljesebb kapcsolatot tudsz majd megélni.

2021. jún. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!