Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet, hogy egy férfinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy egy férfinak ennyire eltérő külsejű nők is bejönnek?

Figyelt kérdés

Szóval az exéről kiderült, hogy egy molettebb, nagy mellű, vöröshajú lány.

Nekem viszont hosszú barna hajam, barna szemem van és vékony, illetve kis mellű vagyok. Igazából eléggé máshogy nézek ki és felmerült bennem, hogy biztosan tetszem-e neki?



2022. dec. 17. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne? Vag ez amugy hihetetlen vagy fura, női szemmel?
2022. dec. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem a molett nők is tudnak szépek lenni és igenis sok férfinak be tud jönni az ilyesmi is, annak ellenére, hogy a szépség ideáll általában "vékony lány".


Nincs ezzel szerintem baj, a legtöbb esetben szerintem a személyiség sokat számít, szóval simán van, hogy olyan fog tetszeni ami előtte annyira nem, mert megfog valamivel az illető.


Ne aggódj ilyen miatt, teljesen valós az amiről írsz.

2022. dec. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet.

Hidd el, ha nem tetszenél neki akkor nem akarna veled ismerkedni.

2022. dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet, hogy egy férfinak ennyire eltérő külsejű nők is bejönnek?"

vagy az is lehet, hogy az exe nem is jött be neki annyira, csak próbálta lenyomni a saját torkán a "külső nem fontos" baromságot

2022. dec. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Noren1989 ***** válasza:
68%
Lehetséges, h valamelyiknek volt személyisége 🙀🙀🙀
2022. dec. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

Még mindig ennyi hülye kérdést kapunk, és látunk, és még jó sokáig ez lesz, amíg meg nem értik az emberek: Hogy minden személyíség érték, és megvan a párja.

Jah, hogy nem repül át hozzád? Hát igen, tenni kell érte bizonyám. Miért oly hihetetlen, hogy a nagy molett, és a kis vékony is párra talál egy nap?

2022. dec. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Persze, hogy számít a személyiség is. De a kérdésem nem erre vonatkozott. Én szívesen lennék együtt olyannal, akinek nem vonz kicsit sem a külseje.
2022. dec. 17. 19:22
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha veled van: Mi a probléma? Bizonytalan vagy? Véletlen, avagy megvan az oka?


Annyi féle kapcsolat, mint égen a csillag.

Egyszerűen csak fogadd el, hogy téged szeret.

Ma még. Hogy holnap mi lesz, azt nem tudom.

Kívánom a legjobbakat.

2022. dec. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az exnél rájött, hogy a vékony nők jobban bejönnek neki...
2022. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is tud tetszeni a szőke hajú, sötét hajú, kék szemű, barna szemű, zöld szemű, hosszú hajú, rövid hajú lány is, az átlagos testalkattól valamivel vékonyabb és valamivel ducibb is. Miért fura ez?
2022. dec. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!