Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudtok a feleségetekkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtok a feleségetekkel/barátnőtökkel úgy élni kiegyensúlyozott szexuális életet ha eltérő étvágyatok és vágyatok van?

Figyelt kérdés

A szex olyan amiröl nem igazán lehet beszélni a feleségemmel, olyan mint ha totál hidegen hagyná.Mindig én kezdeményezek pl.Ha nem teszem 3 hétig sincs szex, viszont így elég snassz mert ezek szerint csak miattam szexelünk.Minden más rendben van és kivó a kapcsolat, beszéltem is a gondjaimról, meghallgat és szexelünk és minden megy tovább.

Tuti nem csal meg mert arra nincs esély sem időben sem mentalitásában.

Mi a véleményetek...van vagy volt valaki ilyen szituban.


2022. nov. 4. 08:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Voltam, hosszu tavon nem birtam, szakitottunk
2022. nov. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyet. Végül megcsalás lett a vége, a nő elvileg nem tudja.
2022. nov. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

- Mikor elvetted, akkor is ilyen volt?

Minek vetted el?


- Mikor elvetted, akkor más volt?

Ideje megtudni, hogy mi változott.

2022. nov. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk fordított a szituáció. De teljesen megértelek. Ősuintén a kérdésedre az a válszom hogy sehogy. Nálunk is akad a kommunikáció az ő részéről, és ennyi. Vagy beletörődsz vagy válás lesz a vége vagy megcsalás.


#3as

Az igények is változhatnak házasság után, nem muszáj külső változás hozzá

2022. nov. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Voltam, nőként. Szétmentünk, bár más sem volt jó.
2022. nov. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ebben a helyzetben vagyok én is, annyi különbséggel hogy párom is tudja hogy valami nem okés nála a szexben (amikor szexelünk akkor azt élvezi, amikor orgazmusa van akkor viszont elsírja magát és egy csomó negatív érzés kezd kavarogni benne azaz amíg el nem éri az orgazmust addig vágyik rá mint mindenki viszont amikor elérte akkor nagyon szarul érzi magát) ezért egy ideje jár szexuálpszichológushoz. Egyelőre eredménytelenül.

Hosszabb távon nem tudom én sem hogy mi lesz ha nem változik semmi.

2022. nov. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát ha tudtok róla beszélni és így sem változik....

Lehet praktikákkal hozni egy darabig, pl szakadjatok ki a mindennapokból, kettesben, kis panzió vagy új dolgok egy kis játékhoz...

De hosszútávon valószínű meg csalás/válás lesz sajnos.

2022. nov. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Így nem lehet,ez nem szexuális élet,ez egy élvezhetetlen nulla,elvàltam.f
2022. nov. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

2-3 orgazmusa is van ha együtt vagyunk így azt is kizárom hogy nem jó velem.Kampány időszakban nem volt ilyen gond vele meg utánna se nagyon.Gondoltam arra is hogy tulságosan elnyelik a hétköznapi gondok.Munkahelyi gondok, meg ház kellene meg gyerek de közben tudatosan képben van hogy ezek nem mennek egyszerűen...most meg főleg nem.Ezt a részt is átbeszéltem vele mert munkának otthon nincs helye.Ház,gyerek majd lesz.

Csak azért is kellemetlen mert én 35 vagyok ő 24. Fiatalos vagyok és olyan mint ha túlságosan megkomolyodott volna az elmúlt 2évben.

A napokban vettem egy játékszert a szexshopban, régen volt hasonló cuccunk és sokat használta..most, konkréttan fejcsóválva fogadta hogy minek veszek ilyeneket. Minden más változatlan a házasságunkban és ez elég rossz hogy nem tudom mi van ezen a téren vele.

2022. nov. 4. 10:08
 10/12 anonim ***** válasza:

"Az igények is változhatnak házasság után, nem muszáj külső változás hozzá"


Egy szóval sem mondtam, hogy a változás külső (pl szerető). Bármi változhatott, akár a nőben, akár a kapcsolatban, és akár a külső körülményekben.



De amíg nem tudod meg a gyökérokot, addig marad a tippelgetés. Ez ugyanúgy lehet egy szimpla hormonális változás (kor vagy betegség miatt), ahogy lehet, hogy már nem szereti annyira a párját, hogy kívánja, hogy valami nyomja a lelkét (pl akár egy gyász, munkahelyi dolog), túl sok a házimunka, szerető van.



Bármi lehet, a kérdezőnek nem itt kellene pörögnie, hanem a feleségével leülni, és beszélni, ha nem megy, akkor keresni mediátort (egy terapeutát, pszichológust), aki segít.

2022. nov. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!