Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudtok a feleségetekkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtok a feleségetekkel/barátnőtökkel úgy élni kiegyensúlyozott szexuális életet ha eltérő étvágyatok és vágyatok van?

Figyelt kérdés

A szex olyan amiröl nem igazán lehet beszélni a feleségemmel, olyan mint ha totál hidegen hagyná.Mindig én kezdeményezek pl.Ha nem teszem 3 hétig sincs szex, viszont így elég snassz mert ezek szerint csak miattam szexelünk.Minden más rendben van és kivó a kapcsolat, beszéltem is a gondjaimról, meghallgat és szexelünk és minden megy tovább.

Tuti nem csal meg mert arra nincs esély sem időben sem mentalitásában.

Mi a véleményetek...van vagy volt valaki ilyen szituban.


2022. nov. 4. 08:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sok lemondással, és az ebből adódó feszültséggel jár,

ha a párunk fokkal kisebb libidóval rendelkezik.

A legkiegyensúlyozottabb kapcsolat is megromolhat miatta.

2022. nov. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
68%

Azért csinálja ezt, mert egy lúzer vagy a szemében. Ha felső kategóriás pasi lennél, aki egy csettintésre leakaszt egy másik, sokkal jobb csajt, akkor be lenne sz*rva és mindet megtenne, hogy maga mellett tartson. Csak hát ettől nem kell tartania, mert egy baleknak tart.

Ha valami csoda folytán megtalálnád a tökeidet és eljárnál csajozni, kurvázni vagy csak szimplám megszabadulnál ettől a fap*nától, akkor nem félj bmeg, nem okoznak neki gondot a k*rás, mert csak így tudnak egy úja f*szit felkajtatni. Egy ideig ott is menne a beetetés, aztán jönne a nagy büdös semmi. Csak lehet, hogy az új f*szi hamarabb kivágná.


Szerintem ráérsz még 90 évesen egy szexmentes kapcsolatban élni, most még túl fiatal vagy ehhez. És ne hidd el, hogy ez természetes és neked kéne alkalmazkodnod hozzá, mert a nagyságos asszonynak ez derogál.

Hiába mondtad el neki a kínodat, nagy ívben l*szarja, mert úgysincs vesztenivalója.

2022. nov. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!