Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó ötlet volna vele lefeküdni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet volna vele lefeküdni szűzként? 26/N

Figyelt kérdés

Még sosem csókolóztam, szűz vagyok

Nem járok bulizni és nincsenek barátaim, így a lehetőségeim korlátozottak

Nagyon tetszik egy kollégám, aki 1-2 hónapja utalgat rá, hogy lefeküdne velem

De nagyon félek, hogy elmondaná mindenkinek és híre menne



2022. dec. 14. 20:33
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

30 igen, ebben igazad van, de egyetemistaként most nem tudok valtoztatni az életemen, sajnos ez egy stresszes elköteleződéssel jár egy cél érdekében. Ha nem lesz meg a diplomám, akkor nem fogok tudni dolgozni sem. :/


Nyàron jobban szoktam lenni minden értelemben. Kb. Semmi se kell hozzá... ilyenkor kínoz a téli frontos migrén, és a szezonális depresszió... évek ota csak túlélem az év végéket, tavaly a karácsonyt sem tudtam élvezni. :/ aztán márciusra mindig elmúlik...


De màrciusban már nem indul semmilyen új szakkőr, tánckőr, keső lenne csatlakozni. 2023-ban igyekszem februárra összekapni magam, és tényleg belépni valahová!

2022. dec. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
87%
31, miért nem a suliban ismerkedsz? Az egyetemnél jobb hely az ismerkedésre nem létezik. Még nem is hallottam ilyet, hogy valaki egyetemista létére tánckörben akarna ismrkedni...
2022. dec. 24. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Végzős egyetemista vagyok. A két szép szemünkért nem néznek ránk a fiúk a bölcsészettudományi karon, ahol 80%-ban nők vannak és nálam klasszisokkal szebb nők. Az egyetemisták sem a tanteremben ismerkednek, hanem bulikban, szakkörökben, tankörökben, kollégiumban stb. Nekem 1 barátnőm van és nem lakom kollégiumban. Munkahelyen sincsenek szinglik egyáltalán. Társaság nélkül nem beszélgetünk új emberekkel. 3 éve nem beszélgettem szingli pasikkal.
2022. dec. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Kivéve a Tindert de hagyjuk :D
2022. dec. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

32 vagyok, bocs az eltűnésért, karácsony volt.:) Az én időmben azért még voltak szingli pasik a btk.-n (én is krónikusan az voltam:)), de tény, a férfi-nő arány nem nektek kedvez arrafelé.


Ha évek óta nem beszéltél szingli pasival, akkor ezért ám gyaníthatóan a zárkózottságod okolható, nem pedig a helyszín vagy más külső körülmény. Százezer korban hozzádillő szingli pasi van Pesten, de kisebb egyetemi városban is akad tízezer...


Sok sikert mindenesetre máshol, csak ne tánckörbe menj, tapasztalataim szerint ott egy szingli csávóra 10 szingli csaj szokott jutni. :)

2022. dec. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
50%

35, ugyan, nálunk is karácsony volt, bár meglehetősen eseménymentesen, jobbára csak aludtam, amikor nem főztem a szüleimmel...


2 barátnőm is tánckörben találta meg az igazit, pár ismerős ismerőse pedig munkahelyen nálunk 10-20 évvel idősebb férfiakat, a gyerek/válás sem zavarta őket, mert szerelem nem korban mérhető, inkább kompromisszumkészséget igényel.


Nagyon éretlen a legtöbb huszonéves férfi, sajnos. Amíg buliztam (egyetem első 2 éve), 10-ből 9 srác cigizett és annyi pénzt költöttek el bulira/alkoholra, ami az én értékrendembe már nem fért bele. Szóval a zárkózottságban igazad van, erre az életvitelre nem voltam nyitott. Tudom, ezen változtatnom kellene. Nyitottabbá kell válnom olyan dolgokra, amik nem feltétlenül illenek hozzám, csak meg kell tanulnom megszokni őket.


A családomban 90% a válások aránya. Tudom, mi miatt váltak el. Reflexszerűen Vörös Zászlónak könyvelem el ezeket az okokat, ha látom, hogy nagyon nem rendezett a pasi élete. Nincs bennem megmentői ösztön, hogy majd mellettem megváltozik. Nem fognak.


A kinézet nem fontos a nőknél. A belső értékek annál inkább. És sokan vannak, akik a látszat kedvéért sem hajlandóak dolgozni magukon, emiatt lehetnek sikertelenek a nőknél. Legalábbis szerintem.


Tőlem legalábbis nagyon távol áll a "lesz, ami lesz" életfelfogás. Nagyon sok mindent kell tenni az életben, ha el akarunk érni valamit.


Ez rám is igaz, ha párt akarok.

2022. dec. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
#36 "Tudom, ezen változtatnom kellene. Nyitottabbá kell válnom olyan dolgokra, amik nem feltétlenül illenek hozzám, csak meg kell tanulnom megszokni őket." Na ezért élünk egy elcseszett tàrsadalomban.. A megfelelni akarà sugàrzik belőled, magadra kényszerìteni olyat amit nem akarsz. Jómagam is zárkózott vagyok és senki kedvéért nem vàltoztatnék rajta.
2023. jan. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!