Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó ötlet volna vele lefeküdni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet volna vele lefeküdni szűzként? 26/N

Figyelt kérdés

Még sosem csókolóztam, szűz vagyok

Nem járok bulizni és nincsenek barátaim, így a lehetőségeim korlátozottak

Nagyon tetszik egy kollégám, aki 1-2 hónapja utalgat rá, hogy lefeküdne velem

De nagyon félek, hogy elmondaná mindenkinek és híre menne



2022. dec. 14. 20:33
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
68%

Ha tetszik neked akkor miért nem adtok együtt?


Szerintem olyan szép gondolat ha a szüzességed elvesztését annak adod akit szeretsz és kivansz.

Ez egy hatalmas kincs és egyben ajándék is minket félnek.

Kerlek jól gondod át mert egy ilyen alkalom csak egy van az életben és ez nem verseny hogy ki mikor veszíti el előbb.

2022. dec. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Szűszként nem a legjobb ötlet.
2022. dec. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
84%
Nem! Megbánod majd. Nem véletlen kérdés. egy szintén szűz 32/l
2022. dec. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 NTBS ***** válasza:
71%
Szerintem se tedd. Túl sok a rizikó benne.
2022. dec. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha még 36 évesen is szűz akarsz lenni, akkor csak így tovább...
2022. dec. 20. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
0%
Én örökre szűz szerettem volna maradni.. Sajnos egy forróvérű hölgy gondoskodott róla hogy ne ìgy legyen :(
2022. dec. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
0%
Miert hiszem azt hogy 13 eves pasi vagy !
2022. dec. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
28%
Miért hiszem az hogy a mondatod értelmetlen! 13 éves, és pasi egy mondaton belül??! Na ne szórakozz 😂😂😂 A pasi az 18 de inkább 20+ felett kezdődik jóval. Addig csak taknyos kölök
2022. dec. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

26 eves nő vagyok, szintén szűz. Társkeresőztem, ahol többnyire szex ajánlatokat kaptam. Nem mentem bele. 23 évesen is közel voltam egy ilyen esethez, és 2 hónapja is.


Lehet túl nagy bennem az önuralom. Ezt nevezik demiszexualitásnak. Nem akarok szexelni olyan pasival, akit nem szeretek. :( Pedig érzek vágyat jóképű férfiak iránt. De csak azért, mert viszket, még nem lesz nagy élmény egy ilyen helyzet.


Depressziós vagyok, minden rossz dőntésem után sírni szoktam. Nem hianyzik meg ez is. Egyszer jobban leszek talán és a szerelem is rám találhat. Ki tudja.

2022. dec. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
91%
29-es, ha depressziós vagy, akkor változtatni kellene az életeden, nem arra várni, hogy a depresszió majd csak elmúlik, és utána jönnek a jó dolgok.
2022. dec. 23. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!