Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg tetszik az embereknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg tetszik az embereknek a duci alak, nem tökéletes arc?

Figyelt kérdés

95kg/167cm vagyok. Tudom, ez már egészség szempontjából sem jó, és tudom, hogy fogynom kéne, próbálkozom.

Amikor tükörbe nézek, általában tetszek magamnak, úgy nézek ki, mint egy régi festményen a duci nők, és ott szerintem szépek. A bőröm pedig selymes, fényes.

Viszont a combom például striás, narancsbőrős, a melleim nem olyan feszesek. Az arcom, ha nincs rendesen megcsinálva a hajam, szemöldököm, szempilla, akkor nem néz ki olyan jól. Vagyis igazából nem vagyok csúnya, de mégis, ezek nélkül ilyen elhanyagoltnak érzem magam.

Szóval az alakom tetszik, de jó pár dolog nem. És mint ahogy írtam, tudom, hogy az egészségemért változtatnom kell ezen.

Viszont amíg nem sikerül, addig is szeretnék randizni. Eddig még nem volt barátom, és ennek egy nagy oka az is szerintem, hogy nem vagyok elég magabiztos. Félek, hogy csak azért érdeklődnek a férfiak, mert a vékony gyönyörű lányoknál nincs esélyük, és így jó leszek én is. Én ezt nem szeretném, tényleg tetszeni akarok egy férfinak.

Van akinek tényleg tetszik ez a testalkat? Ha igen, hogy derítsem ki, hogy olyan embert fogtam-e ki, vagy valakit, aki csak azért választott, mert jobb nem jött össze?

Egyébként van szociális életem(nem olyan régóta, igaz), eljárok bulizni, figyelek már az öltözködésemre, sminkelek, a hajam megcsinálom jól, figyelek, hogy mindig illatos legyek, ha közösségbe megyek, és vannak is, akik érdeklődnek irántam(nyilván nem annyi, mint a gyönyörű vékony lányoknak, de vannak).

(Amúgy fogyás tippeket is elfogadok:))



2022. dec. 13. 16:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik.. Bár számomra inkább az számít mi van a fejben.
2022. dec. 15. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a ducibb, husibb forma jön be, a normálisnak mondott vékony alkat egyszerűen hidegen hagy... de azért az esetedben ez az arány azért némi szépítésre szorulna szerintem. Persze akad a teljesen extrém alkatoknak is mindig favorizálója, de egyre-egyre kevesebb. Én voltam 93-94 kg 180+ fiúként karantén után, és szégyelltem a strandra menni, olyan nagy hasam volt, akkor azért bocs, de nem kicsit duci lehetsz. Én majdnem minden délután-este felsétálok vmi hegyre, mozgok 5-8 km-t, vagy biciklizek 12-15 km-t, és tulajdonképpen rengeteget eszek mellette kedvemre, mégis lementem 87 kilóra. De nem azért csináltam, hogy fogyásból, hanem mert élvezem, meg amúgy se bírnék éjjel-nappal ücsörögni otthon. Szerintem neked is le kéne menni úgy 85-87-re. Az már tetszetős azoknak, akik szeretik, ha van mit fogni, de azért meg is akarják bírni mozdítani a barátnőjüket, ha karba/ölbe veszik, stb...
2022. dec. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
52%
Bocs, de majd' 100 kg-s nőként nem duci vagy hanem kifejezetten kövér. Ettől még vannak pasik akik szeretik a kövér nőket, meg rengeteg olyan fickó akinek már tökmindegy csak lyuk legyen alatta.
2022. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!