Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg tetszik az embereknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg tetszik az embereknek a duci alak, nem tökéletes arc?

Figyelt kérdés

95kg/167cm vagyok. Tudom, ez már egészség szempontjából sem jó, és tudom, hogy fogynom kéne, próbálkozom.

Amikor tükörbe nézek, általában tetszek magamnak, úgy nézek ki, mint egy régi festményen a duci nők, és ott szerintem szépek. A bőröm pedig selymes, fényes.

Viszont a combom például striás, narancsbőrős, a melleim nem olyan feszesek. Az arcom, ha nincs rendesen megcsinálva a hajam, szemöldököm, szempilla, akkor nem néz ki olyan jól. Vagyis igazából nem vagyok csúnya, de mégis, ezek nélkül ilyen elhanyagoltnak érzem magam.

Szóval az alakom tetszik, de jó pár dolog nem. És mint ahogy írtam, tudom, hogy az egészségemért változtatnom kell ezen.

Viszont amíg nem sikerül, addig is szeretnék randizni. Eddig még nem volt barátom, és ennek egy nagy oka az is szerintem, hogy nem vagyok elég magabiztos. Félek, hogy csak azért érdeklődnek a férfiak, mert a vékony gyönyörű lányoknál nincs esélyük, és így jó leszek én is. Én ezt nem szeretném, tényleg tetszeni akarok egy férfinak.

Van akinek tényleg tetszik ez a testalkat? Ha igen, hogy derítsem ki, hogy olyan embert fogtam-e ki, vagy valakit, aki csak azért választott, mert jobb nem jött össze?

Egyébként van szociális életem(nem olyan régóta, igaz), eljárok bulizni, figyelek már az öltözködésemre, sminkelek, a hajam megcsinálom jól, figyelek, hogy mindig illatos legyek, ha közösségbe megyek, és vannak is, akik érdeklődnek irántam(nyilván nem annyi, mint a gyönyörű vékony lányoknak, de vannak).

(Amúgy fogyás tippeket is elfogadok:))



2022. dec. 13. 16:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Mutasd meg magad.
2022. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
62%

Nyilván van akinek tetszik,van akinek nem. Én pl azt mondanám hogy nem duci vagy, hanem kövér. Olyan 40% körüli testzsír százalékkal.

Szerintem úgy 10 pasiból 1 akarna veled valamit is így külső alapján, de ha jó személyiseged van akkor 3.

2022. dec. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nagyon bejönnek a duci sőt még a kővérebb csajok is

22/f

2022. dec. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%

Miért ne tetszene?

Nem mindenkinek a fogpiszkaló csajok jönnek be

Nekem sem

2022. dec. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%

#4 jaj mert aki nem extrémen kövér, az fogpiszkáló? A 40 kg-s anorexiás és a 95 kg-s között szerinted nincs egészséges átmenet?


Kérdező, szerintem kezdj el sportolni, járj el futni, kondizni személyi edzővel, ő majd ad tippeket a diétához is. Az egy dolog, hogy x számú pasinak bejössz, mert nyilván nem mindenkinek a vékony nők az esetei, de az egészségedre figyelj oda. Én sem csak azért vagyok sportosan vékony, formás, hogy a fiúknak tetszek, mert tetszettem nekik deszkaként meg némi túlsúllyal is, hanem mert magamnak akarok tetszeni és egészséges szeretnék lenni. A velem egykorú, nem sportoló lányoknak már így huszonévesen is minden baja van. Fáj a térdük, fejük, rossz a vérképük, gyakran betegek stb, nekem lekopogom semmi bajom. Hidd el, nagyon fontos a rendszeres mozgás.

2022. dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

valakinek tényleg bejön.

de azért nem ez a szépségideál. és nem alacsony azoknak az aránya, akik tényleg "ló nincs, jó a szamár is" alapon jönnek össze nekik nem tetsző emberrel.

jó esetben érzed, hogy a párod odáig van érted kívülről-belülről, lelkesedik, szívvel-lélekkel benne van a kapcsolatban.

2022. dec. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 NTBS ***** válasza:
92%
Szeretem a duci, kövér lányokat.
2022. dec. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
29%

Akár tetszik akár nem, a nagy többségnek nem fog bejönni ez.

Amúgy kórosan elhízott meg fogpiszkáló között is van világ.

Meglátásaim szerint akik azt állítják, hogy nekik a duci nők jönnek be legjobban, azok mondjuk a kevésbé duciknál amúgy sem rúgnak labdába :D

2022. dec. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyforma az emberek ízlése. Van akinek tetszik van akinek meg nem. A csípős kaja is olyan hogy van aki szereti, más meg ki nem állhatja.

Ja és van egy csomó ember akinek tökmindegy csak lyuk legyen rajta 😅

2022. dec. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem éppenséggel nem tetszik ez az alak, de mint a korábbi válaszokból is látszik, van akinek pont ez jön be, ahány ember, annyi ízlés :)
2022. dec. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!