Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg tetszik az embereknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg tetszik az embereknek a duci alak, nem tökéletes arc?

Figyelt kérdés

95kg/167cm vagyok. Tudom, ez már egészség szempontjából sem jó, és tudom, hogy fogynom kéne, próbálkozom.

Amikor tükörbe nézek, általában tetszek magamnak, úgy nézek ki, mint egy régi festményen a duci nők, és ott szerintem szépek. A bőröm pedig selymes, fényes.

Viszont a combom például striás, narancsbőrős, a melleim nem olyan feszesek. Az arcom, ha nincs rendesen megcsinálva a hajam, szemöldököm, szempilla, akkor nem néz ki olyan jól. Vagyis igazából nem vagyok csúnya, de mégis, ezek nélkül ilyen elhanyagoltnak érzem magam.

Szóval az alakom tetszik, de jó pár dolog nem. És mint ahogy írtam, tudom, hogy az egészségemért változtatnom kell ezen.

Viszont amíg nem sikerül, addig is szeretnék randizni. Eddig még nem volt barátom, és ennek egy nagy oka az is szerintem, hogy nem vagyok elég magabiztos. Félek, hogy csak azért érdeklődnek a férfiak, mert a vékony gyönyörű lányoknál nincs esélyük, és így jó leszek én is. Én ezt nem szeretném, tényleg tetszeni akarok egy férfinak.

Van akinek tényleg tetszik ez a testalkat? Ha igen, hogy derítsem ki, hogy olyan embert fogtam-e ki, vagy valakit, aki csak azért választott, mert jobb nem jött össze?

Egyébként van szociális életem(nem olyan régóta, igaz), eljárok bulizni, figyelek már az öltözködésemre, sminkelek, a hajam megcsinálom jól, figyelek, hogy mindig illatos legyek, ha közösségbe megyek, és vannak is, akik érdeklődnek irántam(nyilván nem annyi, mint a gyönyörű vékony lányoknak, de vannak).

(Amúgy fogyás tippeket is elfogadok:))



2022. dec. 13. 16:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%

Nekem van esélyem vékonyabb lányoknál mégis az elég duci alkatot preferálom, mindig is ez izgatott jobban és ezt fel is vállaltam.


Viszont tapasztalatból mondom a legrosszabb a duci csajoknál az az önbizalom...

2022. dec. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
84%
En hasonlo parameterekkel rendelkeztem jo par evig mint Te, bar nem tudom hany eves vagy. Ha magabiztos vagy meg apolt es fel is tudsz izlesesen oltozni( pl tudod hogy haspolot nem veszunk fel cicanadraggal ilyen alakhoz meg nem a legszukebb farmert probaljuk felvenni ilyen alakra) akkor azonkivul hogy jol is tudod erezni magad nem is latszanak annyira azok a kilok (legalabbis en igy vettem eszre meg akkoriban es masok is ) . Nem tetszhet mindenkinek ez az alak, de ilyen meretekkel nekem is volt anno baratom es nem csak ilyen futokaland, raadasul o meg aztan baromi vekony volt ( nem csak hozzam kepest ugy alapbol is) , szoval amig nem fogyez is siman lehet eselyed a pasiknal :)
2022. dec. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
0%
Na szóval őszintén szubjektív kinek mi jön be ,és itt ne az alakodat nézd meg hogy mi hogy áll rajtad hanem azt hogy ez k@rvára egészségtelen most itt akik vannak emberek és írják hogy nekik pont a ducik jönnek be azok csak udvarolnak hogy megkurhassanak vagy intim képet kapjanak mert nekik mindegy hogy dagadt vagy sovány vagy csak pinád legyen ,menj el kondiba akár vegyél fel órákat ahol egy személyi edző egy csoportal foglalkozik olyan mint az iskolában egy tesióra csak specifikusabb gyakorlatokkal és számold a kalória deficited erre a kalória bázist ajánlom és azt is nézd milyen a tápanyag tartalma,f@sz tudja hány éves vagy ha még fiatal akkor ezt még megtudod változtatni jó irányba ha tényleg jól akarsz élni,szval sport és kalória számlálás
2022. dec. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Van a munkahelyemen egy ducis csaj, az arca sem egy Da Vinci festmény, de olyan erős szexuális kisugárzása van, meg a személyisége is jó, simán összejönnék vele, de sajnos nem érdeklem.
2022. dec. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszenek a teltebb nők, a striákat egyáltalán nem tartom csúnyának sőt. 29f
2022. dec. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Lassan eljutunk oda, hogy a stria meg a narancsbőr szexi xddddd
2022. dec. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

#16:

Engem pl izgat az enyhe stria és narancsbőr :D

Bár inkább husisabb partneren, de volt vékonyabb csaj is akin láttam.

2022. dec. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszenek az ilyen lányok. Ha jo a kisugarzasod, kedvesnek baratsagosnak tunsz akkor csak ido kerdede :)
2022. dec. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
23%
#16 ide jellemzően nem olyan pasik járnak, akik megtehetnék, hogy válogassanak a legjobb nők között. Ezért kínjukban már a szépséghibákat is szépnek látják, csak legyen végre valakijük.
2022. dec. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nyilván van akinek kifejezetten ez jön be. Én is ilyen vagyok, de sajnos az a tapasztalat, hogy veletek ducibb csajokkal nem feltétlen egyszerű az ismerkedés! :D

25f

2022. dec. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!