Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz vagyok ha bulizom, cigizem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz vagyok ha bulizom, cigizem de még szűz vagyok 23 évesen?

Figyelt kérdés
Rendszeresen járok bulizni, iszom, cigizem, igényes vagyok és nem vagyok ronda, de még is szűz vagyok 23 évesen. Hogy lehet ez?
2022. dec. 5. 19:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ebből a cigizés a gàz egyedül.. Mert az teljesen saját döntés ,hogy kàrosìtod magadat. Amúgy meg kìvàncsi lennék hogy hogyan lehetsz szűz ha jàrsz bulizni.. Én valóban remete vagyok és tudom hogy emiatt voltam még szűz ennyi idősen ,de ha lejàrsz valahovà nem volt olyan h valami részeg muff ràdmàszott ? Biztos vannak ilyenek
2022. dec. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
ó, én is "kiválóan elvoltam" bulikban szűzen. Ott körülöttem történtek a dolgok, de nem velem. Meg ha közeledett is valaki, "félreugrottam". Meeeh! 15# voltam.
2022. dec. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Van ez ìgy.. én màr meg akarok halni hogy ne is történjen ilyen.. ez a hajó màr elment a fiatalsàgom nem jön vissza az elvesztegetett idő és lehetőségek.. csak a halál maradt szàmomra
2022. dec. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én 60-on is túl vagyok!Szűz csillag képben születtem,még mindig szűz férfi vagyok!Már be kell látnom,hogy szűzként fogok meghalni is!
2023. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
#24 Hàt ez olyan vicces volt szét röhögtem magamat... Jah mégsem
2023. febr. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!