Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz vagyok ha bulizom, cigizem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz vagyok ha bulizom, cigizem de még szűz vagyok 23 évesen?

Figyelt kérdés
Rendszeresen járok bulizni, iszom, cigizem, igényes vagyok és nem vagyok ronda, de még is szűz vagyok 23 évesen. Hogy lehet ez?
2022. dec. 5. 19:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
88%
#10 igen azóta is, és az is tervezek maradni
2022. dec. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pont hogy nem járok bulizni, nem iszok, nem cigizek. Igényesnek is igényes vagyok, tanulok, dolgozok, teljesen normál fazonnak tartanak az emberek (tehát semmi kirívó) és 20 évesen még én is az vagyok, majd eljön egyszer...
2022. dec. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
70%
11 ez elég szokatlan. Lehetséges hogy valamilyen szexuális traumát éltél át ami miatt így vagy ezzel? Ha igen akkor nagyon sajnálom. Az elzárkózás viszont nem segít végső soron.
2022. dec. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
#13 szerintem fictoszexuális vagyok, mert maszturbálni szeretek
2022. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
91%
lehet valami bibi van az önképeddel, önértékeléseddel. Nekem volt, azért döglődtem 24 éves koromig. Lassan egy terápia lehet, hogy nem ártana.
2022. dec. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Az nem gáz hogy bulizni jársz - mikor máskor kellene, 90 évesen? A cigi... so-so, egy rossz szokás. Hogy szűz vagy? Szokták mondani: egyéni szoc. problem, de ha ismerkedsz akkor nem ezzel fogják a nők kezdeni, s ha bejössz egy csajnak akkor nem fogja zavarni.

Hogy miért vagy szűz... ennek te tudod az okát bro', s gondoltál már a miérteken? Azon hogy másoknak a környezetedben miért "megy" a dolog? Mi az amit elleshetnél tőlük?

Az viszont jó hogy legalább nem egyedül ülsz otthon depisen, hanem közösségbe mész - a p.nci nem jön házhoz, neked kell közösségbe kimozdulva ismerkedned. Az első lépcső pipa, hajrá menni fog a többi is :)

2022. dec. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Nem gáz, tombold ki magad. Barátnőim 25 éves korukra 2 gyereket is szültek, panaszkodnak, hogy kiégtek. Én addig bulizgattam és dolgoztam. Első babámat várom, nem bántam meg semmit.


25/N

2022. dec. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
9-es, pasi ként köszi az őszinteséget.. Én akkor voltam picit fékevesztett miután elveszítettem a szüzességem de utána egy hosszú kapcsolatom lett utána már harminc elmúltam amikor újra úgy éltem hogy nincs holnap és ha nem vigyázok bizonyára én is kiégek mert volt pár kalandom, gyakran inkább a flörtölés a hódítás izgatott de a végére nagyon egyedül maradtam, az segített hogy egy másik országba ismeretlen környezetbe kerültem és időm sem energiám sem volt a bolondságokra.
2022. dec. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Igen, a cigizés tényleg gáz és undorító. Ezek külsőségek. 23 évesen még nem jöttél rá, hogy a normális embereknek nem csak ez számít?
2022. dec. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

16


A dohányzás nem rossz szokás, hanem káros szokás.. Főleg hosszú távon.

A szüzessége valóban nem zavarna, a cigi füst szaga annál inkább.

2022. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!