Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 körüli szűz fiúk, ti is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 körüli szűz fiúk, ti is már feladtátok hogy valaha szeressen egy lány?

Figyelt kérdés

Normális esetben tinikent túl van túl van rajta a legtöbb fiú.

Mindig a bunkó fiúkat szeretik meg a lányok:(((


2022. dec. 5. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Én sosem akartam csak puncit és szexet. Jó kurvák mindig lesznek.
2022. dec. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem függ össze a szüzességed azzal, hogy szerethet-e egy lány vagy sem. Persze jobb túlesni rajta, hogy tud milyen és ne feszengj ezen, de alapvetően nem ettől függ amit leírtál.
2022. dec. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

azt kéne már észrevenni, hogy bunkó emberekkel alapvetően senki nem szeret együtt lenni

csak vannak emberek, akiknek elég sok más értékük, illetve önbizalmuk van ahhoz, hogy akkor se kelljen izgulniuk, ha épp a kelleténél kicsit bunkóbbak voltak valakivel. a sok más érték és az önbizalom pedig vonzó.

2022. dec. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 24 évesen voltam először lánnyal. Pszichés problémáim miatt. Akkor nem tudtam, hogy ezek azok, csak azt éreztem, hogy lányokhoz közeledni az nagyon illetlen dolog és biztos, hogy undorodnak tőlem. Szóval zizi voltam. Nem a rossz fiúk tehettek erről, és nem a lányok. Szóval neked is van valszeg valami lelki nyavalyád, és ha eddig nem tudtad legyőzni, érdemes lenne szakember segítségét kérned. 50f
2022. dec. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
már rég
2022. dec. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
25 vagyok, és szűz, igen feladtam a párkeresést, majd 30 felett lesz nő aki a pénzemért szeret.
2022. dec. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A nők sem keresnek komolyat, vagyis ezt mondjàk de kevés az aki valóban is komolyan gondolja és nem jàtszadozik.. Szerintem add fel én is ezt tettem. Az élet igazsàgtalan ..olyanoknak is összejön ez a dolog aki nem érdemelné meg. Mi meg hiàba kűzdünk nem jön össze,talàn majd egyszer a véletlen szerencse összehoz valakivel,de màr úgy rendezkedtem be hogy egyedül fogom leélni az életemet
2022. dec. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ui: nem vagyok szűz sem Incel , volt màr több kapcsolatom is 28/f
2022. dec. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!