Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, akik már voltak hármasban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik már voltak hármasban, mire készüljek utána?

Figyelt kérdés

A barátommal, akivel egyébként már 6 éve vagyunk együtt, holnap ki fogunk valami újat próbálni. Megbeszéltünk, hogy beveszünk valakit harmadiknak, méghozzá az egyik pasi ismerősünket. Mindketten szeretjük a másikat, szóval a kapcsolatunk stabil, megis vágytunk valami újra, ekkor jött a hármas ötlet.

Előre megbeszéltük, meg mielőtt a harmadiknak szóltunk volna, hogy mit szabad majd ott, és mit nem, tehát elvileg olyant nem fog látni, amit nem szeretne.

Viszont bennem van egy egészen apró félsz, hogy utána hogyan tudunk egymásra nézni. Tudom, hogy szeret, és én is szeretem őt szóval a kapcsolatunk töretlen.

Megis kiváncsi vagyok, hogy hogyan volt másoknál, mi történt azt után, hogy bevettek egy harmadikat? Erősebb lett a kapcsolatuk? Meggyengült? Minden maradt változatlan?



2022. nov. 24. 08:27
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
#30 de te azért gondolom örömmel dugnál két csajjal
2022. nov. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Nálatok hogyan hatott a kapcsolatra végül, kérdező?:)
2022. dec. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

Megtörtént a dolog, én jól éreztem magamat, a barátom állítása szerint neki sem volt rossz vagy kellemetlen. Azóta nem jött fel újra a téma, hogy ismét kellene hármas.

Szerintem a mi kapcslatunkat nem befolyásolta érdemben. Többször is szeretkeztünk már azóta és talán közelebb kerültünk egymáshoz, mint a hármas előtt. De ezek szerint mi vagyunk a kivételek, mert a többségnél meggyengül a kapcsolat.

2023. jan. 11. 08:54
 34/35 NNNándi ***** válasza:
100%
Mi is voltunk párommal hármasban nekünk se változott semmi a kapcsolatunkban. Nálunk férfi biszex volt.
2023. jan. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért jött ki ez az eredmény, mert sokan csak megfelelési kényszerből mennek bele a hármasba. Ott, ahol mindkét fél vágyik rá, a kapcsolat boztosan erősödni fog. A párom örömét látni öröm nekem is. Ez oda-vissza működik. Ez mellett ehez olyan bizalom is kell, ami csak a legerősebb kapcsolatokban van meg.
2023. jan. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!