Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, akik már voltak hármasban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik már voltak hármasban, mire készüljek utána?

Figyelt kérdés

A barátommal, akivel egyébként már 6 éve vagyunk együtt, holnap ki fogunk valami újat próbálni. Megbeszéltünk, hogy beveszünk valakit harmadiknak, méghozzá az egyik pasi ismerősünket. Mindketten szeretjük a másikat, szóval a kapcsolatunk stabil, megis vágytunk valami újra, ekkor jött a hármas ötlet.

Előre megbeszéltük, meg mielőtt a harmadiknak szóltunk volna, hogy mit szabad majd ott, és mit nem, tehát elvileg olyant nem fog látni, amit nem szeretne.

Viszont bennem van egy egészen apró félsz, hogy utána hogyan tudunk egymásra nézni. Tudom, hogy szeret, és én is szeretem őt szóval a kapcsolatunk töretlen.

Megis kiváncsi vagyok, hogy hogyan volt másoknál, mi történt azt után, hogy bevettek egy harmadikat? Erősebb lett a kapcsolatuk? Meggyengült? Minden maradt változatlan?



2022. nov. 24. 08:27
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
28%

Egy rbnc vagy mert más gcjét fogod a szeretett ember előtt nyelni! Ennyi!

Nem azt írtuk amit hallani akartál cicám! Megosztott, te belemész mert meg akarsz felelni, mert biztos régóta rágja a füled. Te meg belemész! Mi már sokan elkövettük ezt a hibát!

Nézd meg a szavazást! Az egy netto vélemény, azzal vitatkozz!

Ennyit érsz! Osztható, közösbe dobható kis szajhának tekint, csak te nem tudod! Erre fogja majd verni a mellét a haverok előtt!

De menj és szopj! De ez tripla szopás lesz! Két fsz meg a szégyen!

2022. nov. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
30%

eddig 11 szavazat! 1 változatlan, 2 erősödött (amit kétlek) 8 rosszabb lett!

Ezt még egy hülye is látja!

2022. nov. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
85%

Tapasztalatom nincs vele, de biszex lányként hoztam már fel a hármasozást egy kapcsolatban. Egy másik lányt szerettem volna, amire az akkori fiúm nemet mondot egy alapos átgondolás után.

Ha 110% biztosak vagytok a dolgotokban és tuti, hogy nem lesz utána ebből gond akkor csináljátok.

Egy kapcsolatban is meg lehet élni a vágyakat főleg, ha közös az adott vágy.

2022. nov. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
11%
#13 ha egy csajt vesztek be az más. Főleg úgy hogy biszex vagy azzal nem is lenne probléma szerintem
2022. nov. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Majd írd meg milyen volt
2022. nov. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
95%
A kérdés NőK-höz szólt. Az eddigi hozzászólók nagy része fiúcska volt. Ráadásul olyan, aki még soha nem vett részt ilyenbe, vagy nincs ilyen fétisük. Mert ez is egy fétis. Nincs ezzel semmi baj, ha mindkét félben megvan. A negatív válaszolókban egyrészt nincs meg, másrészt nem rendelkeznek elfogadással mással szemben. Nos én nő vagyok. Olyan férjjel és fétissel, mint a kérdező. Ebben az esetben a kapcsolatot megerősíti egy jól sikerült hármas megfelelő személyekkel. Természetesen, ha csak megfelelési kényszer szüli a dolgot, akkor nem lesz jó vége. Kérdező: ha szeretitek egymást és mindketten akarjátok ezt, akkor nagyon nagy élmény lesz és erősödni fog a kapcsolatotok. Ui: értelmes beszálló tud figyelni a megbeszélt szabályokra is!
2022. nov. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
0%

Na ennyit a szellemi színvonalról!

Egy tényleges látható, általatok kialakult statisztikát írtam le, és a sok agyhltt lenullázza! Gratulálok!

2022. nov. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
27%

16 oska nőként (kétszer) pórul járt ként írtam!

Tehát tapasztalat alapján!

Először is ne dobálózz szavakkal mert hallottad és hű de menő dobálózni vele! Te biztos egy álmodozó kisfiú vagy!

A fétis szó jelentésére meg keress rá!

2022. nov. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
22%

16 os

A kérdező hol írta hogy ez a fétise?

Okostojás.

2022. nov. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
26%
6 egy lány sem érzi magát ribinek mint ahogy a szellemi fogyatékos se érzi magán hogy az csak mindenki tudja róla amint ránéz. A világ amit elképzelsz a fejedben van nem pedig azon kívül tanuld meg hogy amit hinni akarsz vagy beleképzelsz az nem a valóság. Hanem csak egy képzelgés amiről szeretnéd hogy igaz legyen (bocsánat, hogy a szellemi fogyatékos példát hoztam fel)
2022. nov. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!