Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, akik már voltak hármasban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik már voltak hármasban, mire készüljek utána?

Figyelt kérdés

A barátommal, akivel egyébként már 6 éve vagyunk együtt, holnap ki fogunk valami újat próbálni. Megbeszéltünk, hogy beveszünk valakit harmadiknak, méghozzá az egyik pasi ismerősünket. Mindketten szeretjük a másikat, szóval a kapcsolatunk stabil, megis vágytunk valami újra, ekkor jött a hármas ötlet.

Előre megbeszéltük, meg mielőtt a harmadiknak szóltunk volna, hogy mit szabad majd ott, és mit nem, tehát elvileg olyant nem fog látni, amit nem szeretne.

Viszont bennem van egy egészen apró félsz, hogy utána hogyan tudunk egymásra nézni. Tudom, hogy szeret, és én is szeretem őt szóval a kapcsolatunk töretlen.

Megis kiváncsi vagyok, hogy hogyan volt másoknál, mi történt azt után, hogy bevettek egy harmadikat? Erősebb lett a kapcsolatuk? Meggyengült? Minden maradt változatlan?



2022. nov. 24. 08:27
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
21%
18 aska.... Valóban, a fétis mást jelent. Akkor nevezzük azonos szexuális vágynak, fantáziának. Mindegy. A lényegen nem változtat. Az meg, hogy te kétszer (!) így jártál, a te szinvoladat mutatja, nem másét.
2022. nov. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
0%

21

Szégyellem hogy Nő vagyok! Miért is az én színvonalamat tükrözi? Ezt áruld el nekem a logikus tényleg kis női agyacskáddal!

Én mentem bele mindkettőbe, és nem én voltam aki hisztizett!

Logikátlan ul kritizálsz!

Pont Te írsz erről nagy szavakkal,és engem szólsz le?!

2022. nov. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
18 és 21. Melyik volt az ezeket megelőző válaszod?
2022. nov. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
91%

Nőként írom hogy ha eddig monogám volt a kapcsolatotok akkor a párod ezentúl máskép fog rád tekinteni de ez csak az én véleményem. Én szeretek birtokolni és nem fogadnám el ha egy másik nőt bevonnánk az együttléteinkbe de fordított esetben sem tudnám elképzelni hogy hú de szerelmes belém a férjem ha áttenged másnak.

Mielőtt nekem ugrana a tisztelt publikum, voltam párszor többesben de ott a szeretőmmel akivel nem volt érzelmi a kapcsolatunk csak szex.

2022. nov. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az hogy a 2 nő egy férfi felállásra, minden pasi verné a nyálát, hogy de fasza, itt meg rögtön ribi a csaj? kicsit sem kettős mérce xd
2022. nov. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak, akik értelmesen válaszoltak és igen, valamiért a 2 nő 1 ffi felállás valahogy elfogadottabb. Mindenesetre beszéltünk róla mégegyszer a barátommal, hogy bizonyosan akarjuk e, es mindketten határozottan bólintottunk. A harmadik srácot mindketten jól ismerjük, es meg lehet benne 100%ig bízni.

A ribizést meg meghagyom az itteni válaszolóknak.

2022. nov. 24. 19:23
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Én az állandó szexpartneremmel csináltam egy hármast, bevettünk egy másik pasit. Mondhatom, hogy semmit nem változott a kapcsolatunk, ugyanúgy vannak mélyebb, bizalmas beszélgetések, tartalmas szex, nem önző, nem lekezelő, ha én épp nem jelentkezek egy darabig, már keres, érdeklődik. Ismerem kb. 15 éve, jól átbeszéltük, mire megléptük, és jól is sikerült.

N

2022. nov. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
0%

Akkor is rbnc vagy ne ámítsd magad.

Nézd meg a szavazást ami konkrét véleményt tükröz, ergo magad alá xartál.

2022. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
25%
Hát ha nekem ilyennel hozakodna elő a barátom, úgy kibasznám mint macskát szarni. Hihetetlen milyen elmebeteg világban élünk🤦
2022. nov. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
0%
Nem szégyelled magad egy idegen pasas előtt??? Hát nekem nem kellene ilyen nő!!
2022. nov. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!