Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hármasban ilyen esetben vajon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármasban ilyen esetben vajon a pasi is akarhat valamit?

Figyelt kérdés
Szóval egy hármasba csatlakozhatnék. A srác 24 a csaj 23 és elmondták, hogy a pasi biszex. Akkor ez azért lett kiemelve mert lehet a pasi is akar valamit? Van valakinek hasonló élménye?
2022. okt. 6. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Esélyes, de úgy is csak annyit és azt amit te szeretnél. Én voltam így párnál. A harmadik alkalomnál volt, hogy a srác is elkezdte szopni. És jobb volt mint a csaj. Eskü élveztem. Utána furán éreztem magam de azt gondolom ez is megvolt. Lehet hagynám újra de elköltöztek külföldre. Pedig annyiban kíváncsi lennék rá, hogy vajon csak az emlék szépül vagy tényleg jobban szop egy pasi...
2022. okt. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Akarnak ffi-ffi kontaktot is. Velük beszéld meg mit akarnak, ne ott legyen kínos.
2022. okt. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is lett volna ilyen, amit sajnos kihagytam... Ők annyihoz ragaszkodtak volna, hogy ketten szopják a farkam, miközben csókolóznak is. Nekem nem kellett volna szopni.
2022. okt. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Én egyszer kipróbálnám hogy milyen ha csávó szop. Szóval simán mennék a helyedbe.
2022. okt. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Érdemes ezt átbeszélni velük, mert lehet hogy a csávó a te púzódat akarja majd bejáratni.
2022. okt. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Fuu én hetero vagyok, de van az a nő, akiért benne lennék, hogy leszopjon egy pasi .

Bár lehet lekonyulnék.

2022. okt. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Bingó! Ha direkt kihangsúlyozzák hogy a pasi biszex akkor igen nagy valószínűséggel "többet" is akarnak. Egyszerű a megoldás, visszakérdezel hogy ez mit jelent, mi az elképzelésük, teljesen hetero alapon képzelik a dolgot vagy némi biszex "felütéssel" (ez mindenkinél más tartalmat jelent). A tipitapitól, a fickó lefurulyázon át a neked is sz.nod kell-ig elég sok minden lehet - beszéld meg velük és eldöntöd neked így is belefér-e a dolog vagy sem.
2022. okt. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na de vajon mit akarna...
2022. okt. 7. 11:12
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
#7 leirta.
2022. okt. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!