Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, akik már voltak hármasban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik már voltak hármasban, mire készüljek utána?

Figyelt kérdés

A barátommal, akivel egyébként már 6 éve vagyunk együtt, holnap ki fogunk valami újat próbálni. Megbeszéltünk, hogy beveszünk valakit harmadiknak, méghozzá az egyik pasi ismerősünket. Mindketten szeretjük a másikat, szóval a kapcsolatunk stabil, megis vágytunk valami újra, ekkor jött a hármas ötlet.

Előre megbeszéltük, meg mielőtt a harmadiknak szóltunk volna, hogy mit szabad majd ott, és mit nem, tehát elvileg olyant nem fog látni, amit nem szeretne.

Viszont bennem van egy egészen apró félsz, hogy utána hogyan tudunk egymásra nézni. Tudom, hogy szeret, és én is szeretem őt szóval a kapcsolatunk töretlen.

Megis kiváncsi vagyok, hogy hogyan volt másoknál, mi történt azt után, hogy bevettek egy harmadikat? Erősebb lett a kapcsolatuk? Meggyengült? Minden maradt változatlan?



2022. nov. 24. 08:27
A kérdező szavazást indított:
Erősebb lett
Változatlan maradt
Meggyengült
27 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
58%

Ketten fognak használgatni te meg szolgaként ingyendolgozol.

Aztan mögötted megy a pacsizás.


Az ilyesmik nem párkaolatba valók, max egy buliban haveri alapon.

2022. nov. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
75%
Ez a vég kezdete
2022. nov. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
67%
Eddig volt stabil cicám!
2022. nov. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
71%

Egy kan védi a szukáját!

Utána az alázat és ott már nincs szeretet ne is álmodozz!

Nálunk off olt! Persze addig izgi, ameddig benned nincs a haver fsza.

A pasikád is addig veri a mellét ameddig elő és beléd nem kerül a fsz és a sok gci, ha addig eljuttok egyáltalán. De ha meg is történik, te minden álló nap, úgy fogsz a tükörbe nézni, mind egy utolsó szajha, akibe a haver is beletörölhette a lábát, bocs a fszát.

Ennyit érsz a pasidnak picim!

2022. nov. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
79%

Még annyi!

Olyat nem fog látni amit nem szeretne?

Picim, ez nem forgatókönyv alapján történik. Szerinted a pasi aki beszáll, az tartalom jegyzék alapján fog dgni? Ennyire naiv vagy?!

2022. nov. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Nem értem miért vagytok ennyire negatívak?! Nem érzem magamat ribinek, és szerintem utána sem fogom, ugyanis két figyelmes pasival leszek együtt, ahol olyan dolog nem fog történni, amit én nem akarok.

"Ennyit érsz a pasidnak picim!"

Nem ismered, szóval nem tudsz érdemben nyilatkozni róla. Tudom, hogy szeret és bármit megtenne értem.


"Picim, ez nem forgatókönyv alapján történik"

Ha nem is forgatókönyv alapján, de akkor is előre meg kell beszélni azt, hogy pl melyik pózban nem akarom, vagy hogyan nem szeretném, és mi az ami gond nélkül mehet.

2022. nov. 24. 09:04
 7/35 anonim ***** válasza:
72%
Pontosan ahogy a 4-es megírta ha már ez szóba került akkor igazából már leszar egy pitsa vagy neki akit ketten megdugnak a haverjával és nem sokra rá ki is basz de utoljára még megmutatja a haverjának milyen nője volt. Ez már mindenhogy bukó
2022. nov. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
70%
Mindegy mi szóltunk a többi a te dolgod.
2022. nov. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
58%
Ne érezd magad ribinek, sok pasit fel tud izgatni ha a barátnőjét akár rendszeresen használja egy másik férfi. Ha nagyon szeretitek egymást, szorosabb lesz közöttetek a kötelék és lényegében ez csak "szex", vagyis a szex izgalmasabbá tétele. Engem is fel tudna izgatni, ha a párom valakivel lefeküdne, majd utána velem szeretkezne egy hatalmasat. Vannak ilyen nők, férfiak, párok, akiket izgalomba tud hozni. :)
2022. nov. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
30%
Ez már nem szerelem elotte sem.
2022. nov. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!