Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más átlagos nők tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más átlagos nők tényleg ennyire kelendők, tényleg ilyen könnyű szexhez jutniuk?

Figyelt kérdés

Tőlem soha életemben nem akart még senki szexet (se mást). Ha én kezdeményeztem ismerkedést, elutasítottak. Soha nem környékeztek meg szórakozóhelyeken, utcán nem néznek meg, bármit viselek. Online társkeresőket nem próbáltam, de anonim oldalakon való ismerkedéskor képcsere után rendszeresen ghostolnak.

PEDIG nem tartom magam kifejezetten rondának, inkább átlagosnak, vagy talán enyhén átlag alattinak (bár az igaz, hogy sok férfi nevezett már csúnyának, rondának életem során). Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy más átlagos külsejű nőkre folyamatosan van kereslet és csak válogatniuk kell a jelentkezők közül :(


2022. nov. 18. 17:10
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Ilyen értékelésekkel (3-6) + hogy senki nem próbálkozik nálad, nem bántásból de ha még meg sem akarnak dugni, akkor tényleg rossz a helyzet.
2022. nov. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha nem válaszol konkrét megkeresésekre, az sem túl pozitív
2022. nov. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából nem írnád körül hogy nézel ki?!

Szerintem sokunkat érdekelne már ezek után. 😊

2022. nov. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Ugyan, ne tréfálj. Annyi privátot fogsz kapni, hogy válogathatsz is.
2022. nov. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Tegyél már ide googlirol valami képet hogy kb így nézel ki.
2022. nov. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már... A kérdése csupán ego tuning volt. Nem akar ő senkitől semmit csak élvezte kicsit a privi cumit meg a sok facos képet.
2022. nov. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Szerintem is mese habbal, hogy a férfiak bárkire rárepülnek. Nekem jó alakom van, mindig is az volt (legalábbis NEKEM semmi bajom vele). Az arcomon sincs semmi csúnya, külön-külön szép a szemem, szép a szám, stb. Az arányokkal lehet talán baj. Túlzottan keverednek vmi keleties és szláv vonások (meg némi zsidó, amit van, aki észrevesz, más egyáltalán nem). A családomban vannak kifejetten szép emberek, szóval én sem lehetek extrém ronda...


A legnagyobb gond mégis az önbizalomhiány...

2022. nov. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Esetleg lenne kép amiről tudnánk értékelni?

Így nem tudni, hogy a 6-os alul értékelt, megfelelő, esetlegesen túlzott pontszám.

2022. nov. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, mennyi idős vagy?
2022. nov. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!