Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más átlagos nők tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más átlagos nők tényleg ennyire kelendők, tényleg ilyen könnyű szexhez jutniuk?

Figyelt kérdés

Tőlem soha életemben nem akart még senki szexet (se mást). Ha én kezdeményeztem ismerkedést, elutasítottak. Soha nem környékeztek meg szórakozóhelyeken, utcán nem néznek meg, bármit viselek. Online társkeresőket nem próbáltam, de anonim oldalakon való ismerkedéskor képcsere után rendszeresen ghostolnak.

PEDIG nem tartom magam kifejezetten rondának, inkább átlagosnak, vagy talán enyhén átlag alattinak (bár az igaz, hogy sok férfi nevezett már csúnyának, rondának életem során). Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy más átlagos külsejű nőkre folyamatosan van kereslet és csak válogatniuk kell a jelentkezők közül :(


2022. nov. 18. 17:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%
Te magad írod, hogy sok férfi nevezett téged csúnyának és rondának. Ezek szerint mégsem vagy átlagos, akkor pedig meg is oldódott a talány.
2022. nov. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Miért, más átlagos nőket nem szoktak lerondázni bunkó férfiak? Attól, hogy egyeseknek nem tetszettem, még lehetek átlagos.
2022. nov. 18. 17:14
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
Nem egyesekről beszéltél, hanem sokakról, csak emiatt gondoltam. Szerintem reálisabb képet kapunk önmagunkról mások véleménye alapján, mert saját magunkkal elfogultabbak vagyunk.
2022. nov. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
10-es skálán 5 körüli értékeléseket kaptam, az tudtommal gyengébb átlagnak számít.
2022. nov. 18. 17:18
 5/29 anonim ***** válasza:
Mucikaaaa... Nézd meg hány privátot kapsz, aztán csak válogatni kell. 😊
2022. nov. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ja, ahogy az #5 írja :D garantáltan lesz köztünk köztünk egy, aki nem szívódik fel képcsere után és szíves örömest megdug:D
2022. nov. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Küldtem már privátot itt is 1-2 embernek, "bocsnemvagyazesetem" vagy ghosting lett belőle :D
2022. nov. 18. 17:20
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
Kinyalnálak, bárhogy nézel ki ;)
2022. nov. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Lehet borúsabban látod a dolgot mint amilyen.Ki értékelt 5-re?

Hogy nézel ki?

2022. nov. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
#9: ismerősök, vagy akiknek online küldtem képet. 3 volt a legrosszabb értékelés, 4-5 az átlag, de a testemre egyszer kaptam egy 6-ost is valakitől.
2022. nov. 18. 17:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!