Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más átlagos nők tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más átlagos nők tényleg ennyire kelendők, tényleg ilyen könnyű szexhez jutniuk?

Figyelt kérdés

Tőlem soha életemben nem akart még senki szexet (se mást). Ha én kezdeményeztem ismerkedést, elutasítottak. Soha nem környékeztek meg szórakozóhelyeken, utcán nem néznek meg, bármit viselek. Online társkeresőket nem próbáltam, de anonim oldalakon való ismerkedéskor képcsere után rendszeresen ghostolnak.

PEDIG nem tartom magam kifejezetten rondának, inkább átlagosnak, vagy talán enyhén átlag alattinak (bár az igaz, hogy sok férfi nevezett már csúnyának, rondának életem során). Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy más átlagos külsejű nőkre folyamatosan van kereslet és csak válogatniuk kell a jelentkezők közül :(


2022. nov. 18. 17:10
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Ne törődj rosszakarókkal.Én nem láttalak,de egy kép is lehet előnytelen.
2022. nov. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ugyan aszexuális vagyok, de férfiként meg tudom ítélni, hogy valaki vonzó-e vagy sem. Persze a véleményem szubjektív, de azt mondják, jó szemem van ehhez.

Ha gondolod, küldj egy képet és őszintén elmondom a véleményem.

2022. nov. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
94%

Figyelj, én csak azt látom hogy a környezetemben mi van. 160 centis 100+ kilós csaj egyik brokiról a másikra ugrál. Úgy 100+ kiló hogy melle sincs. Szerinted hogy nézhet ki? Másik kolléganőm full alkoholista, full dilis, de komolyan, nem normális a nő, meg a széptől is nagyon messze van, két csávó verekedett érte nemrég.

Tudnék még példákat mondani de fölösleges, szerintem a viselkedéseddel van a baj. Rossz kommunikáció, testbeszéd stb. Csak erre tudok gondolni. Ha esetleg van kedved képet küldeni akkor elmondhatom azt hogy én hogyan látlak de ez csak egy vélemény igazából, nem jelent semmit. Csak az ilyen kérdéseknél kíváncsi lesz az ember mert valahogy nehezen tudom elképzelni hogy valaki tényleg teljesen kiessen a férfiak látókörén.

2022. nov. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Ugyanezt tapasztalom. Egyébként az ilyen netes általánosításoknak sosem kell hinni, életemben nem láttam olyat hogy "sorba állnának" egy nőért, se nálam sem az ismerettségi körömben sem hallottam hasonlót.
2022. nov. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
#13 mondjuk én nem ilyen közegekben mozgok, igényes, (több)diplomás emberek vesznek körül, akiknél magasan van a léc. Az én férfi rokonaim, ismerőseim, munkatársaim, egyetemi csoporttársaim rá se néznének "alkoholista, dilis" nőkre, verekedni meg végképp nem verekednének senkiért. Akkor lehet, hogy csak rossz helyen keresgélek, valami lakótelepen vagy egy falusi kocsmában sikerem lenne :D
2022. nov. 18. 18:08
 16/29 anonim ***** válasza:

Kocsmában nem gondolnám hogy érdemes...

Kiváncsi lennék hogy nézel ki..?

2022. nov. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, a testen lehet a legjobban dolgozni. Biztos vannak adottságaid, amiken nem lehet változtatni, pl nem leszel magasabb, vagy nagymellű, de egy kis edzés sokat segíthet minden máson. Mint feszes popsi, formás vállak, szép lábak. Nem tudom a tested miért lett 6-os, de ott van a legnagyobb potenciál, amin változtatni lehet. Az arcodon egy előnyös frizura, egy kis smink, aminek nem kell fakolatnak lennie, lehet természetes hatású is. Illetve a viselkedésed is fontos. Az nem tudom milyen, de vannak típusok, amiktől menekülnek a férfiak.
2022. nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

"Nem tudom a tested miért lett 6-os, de ott van a legnagyobb potenciál, amin változtatni lehet."


De most akkor a 6-os rossznak számít?

2022. nov. 18. 18:37
 19/29 anonim ***** válasza:
Nem rossz a 6-os,de látatlanban...
2022. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Ez az egész így túl akadémiai
2022. nov. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!