Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ugye nem én vagyok tök hülye,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem én vagyok tök hülye, és nem én élek alternatív valóságban? Kérlek nyugtassatok meg, hogy inkább 16 cm körül van egy átlagos pénisz, nem 13-14 körül. De hogy jönnek ki ilyen eredmények? Vagy csak hazudják ezeket az átlagokat?

Figyelt kérdés

Szerintem aki már elég férfivel volt, az tudja, hogy inkább a 16 centi az átlag. Ennél bőven vannak kisebbek és nagyobbak is. Nagyjából egyenletes szórással a 12-20 centis tartományba tartozhat a farkak 95%-a. Itt nyilván fehér, elsősorban magyar férfiak méretére gondolok. Persze tudom, hogy van olyan felmérés, ahol reálisabbnak tűnő eredmény született, de az meg önbevallásos volt, szóval az meg azért nem ér sokat.

Akkor a kutatások, hogy adhatnak ki gyakran 13-14 centis átlagot? Ez nagyon kicsinek tűnik átlagnak. Azért lehet így, mert ez afféle világátlag és beleszámolják a híresen apró ázsiai méreteket? Netán összetöppedt farkú öregemberektől is vesznek méretet? Annak nem sok értelem lenne. Egy ilyen felmérés szerintem úgy hozna reális eredményt, ha 18-50 közötti, szexuálisan aktív férfiakkal végeznék, rasszonként, és természetesen nem önbevallás útján.

Vagy igazából kijön a kutatóknak a reális eredmény, csak a kis méretű férfiak mentális egészsége miatt hazudnak kisebb átlagot, hogy mindenki átlagosnak vagy átlag felettinek gondolja magát, elkerülve ezzel a kis méretű emberek ámokfutását?

Na de túl sokat írtam a kutatási eredmények vélt vagy valós hiteltelenségéről.

Szóval a lényeg. Elsősorban tapasztalt, sok álló péniszt látott személyektől kérdezem. Ugye jól gondolom, hogy a fehér, magyar, szexuálisan aktív, 18-50 közötti férfiak átlaga 16 cm körül van?



2022. nov. 5. 21:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
85%
Tudtommal 15 cm az átlag
2022. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Tökélyre vitted a fasz méregetős kérdést.
2022. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
#2 Köszönöm! :D Hát igen, fontos a jó kérdésfeltevés, ez egy kulcsfontosságú téma az életben, szóval jól kell kérdezni, hogy értelmes válaszokat kapjak.
2022. nov. 5. 21:38
 4/35 anonim ***** válasza:
68%
13 cm
2022. nov. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Neked mekkora?
2022. nov. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
89%

Hát én már szexeltem jó pár sráccal de a legtöbb ilyen 12-3cm volt

L

2022. nov. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
#6 Részvétem. :(
2022. nov. 5. 21:59
 8/35 anonim ***** válasza:
96%
Nekem eddig csak egy 15 centiméteressel volt dolgom és mindenre is elég volt.
2022. nov. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
90%

Lemérted, vagy mi?

Egyik pasim méretét sem tudtam. Max. a vibrátor méretéből tudok kindulni, de a 16cm-s az már szerintem az átlagnál pár centivel nagyobb.


L27 (nem reprezentatív, 8 pasi alapján)

2022. nov. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező mi ez a részvétem?!

Az átlag sajnos 13-14 cm bármennyire is fáj!Ne okvetetlenkedj!

2022. nov. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!