Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ugye nem én vagyok tök hülye,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem én vagyok tök hülye, és nem én élek alternatív valóságban? Kérlek nyugtassatok meg, hogy inkább 16 cm körül van egy átlagos pénisz, nem 13-14 körül. De hogy jönnek ki ilyen eredmények? Vagy csak hazudják ezeket az átlagokat?

Figyelt kérdés

Szerintem aki már elég férfivel volt, az tudja, hogy inkább a 16 centi az átlag. Ennél bőven vannak kisebbek és nagyobbak is. Nagyjából egyenletes szórással a 12-20 centis tartományba tartozhat a farkak 95%-a. Itt nyilván fehér, elsősorban magyar férfiak méretére gondolok. Persze tudom, hogy van olyan felmérés, ahol reálisabbnak tűnő eredmény született, de az meg önbevallásos volt, szóval az meg azért nem ér sokat.

Akkor a kutatások, hogy adhatnak ki gyakran 13-14 centis átlagot? Ez nagyon kicsinek tűnik átlagnak. Azért lehet így, mert ez afféle világátlag és beleszámolják a híresen apró ázsiai méreteket? Netán összetöppedt farkú öregemberektől is vesznek méretet? Annak nem sok értelem lenne. Egy ilyen felmérés szerintem úgy hozna reális eredményt, ha 18-50 közötti, szexuálisan aktív férfiakkal végeznék, rasszonként, és természetesen nem önbevallás útján.

Vagy igazából kijön a kutatóknak a reális eredmény, csak a kis méretű férfiak mentális egészsége miatt hazudnak kisebb átlagot, hogy mindenki átlagosnak vagy átlag felettinek gondolja magát, elkerülve ezzel a kis méretű emberek ámokfutását?

Na de túl sokat írtam a kutatási eredmények vélt vagy valós hiteltelenségéről.

Szóval a lényeg. Elsősorban tapasztalt, sok álló péniszt látott személyektől kérdezem. Ugye jól gondolom, hogy a fehér, magyar, szexuálisan aktív, 18-50 közötti férfiak átlaga 16 cm körül van?



2022. nov. 5. 21:34
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Kérdező egy kamunagyfarkú mert nem mondja meg mekkora neki.
2022. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
68%
11 Vagy egy kamukisfarku!:-)
2022. nov. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Nem tudlak megnyugtatni.
2022. nov. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
56%
Őszintén nekem mindegy hogy mi az átlag, az is hogy a partneremnek mekkora, a lényeg hogy ki tudjuk egymást elégíteni.
2022. nov. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Ki a f.szt érdekel, szó szerint?😭
2022. nov. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is inkább 15-16 az átlag. És sztem az is a minimum amivel tényleg élvezni lehet a dolgot.
2022. nov. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
21%

Nő vagyok, már pár partnert letudtam, nem kérek ezzel kapcsolatban kommenteket.


Ami a méreteket illeti, még a pályafutásom elején volt egy 13-14 centis pénisszel rendelkező párom, kb a harmadik barátom lehetett. Ő mondta, hogy akkora, sokat bosszankodott miatta, láttam, hogy zavarja. Az volt a legkisebb pénisz, amit egész életemben valaha is láttam. Az, hogy pontosan mennyi az átlag, azt a fene sem tudja, hiszen ahhoz mindenkit le kéne mérni, szerintem jobban érdekel minket egy tartomány. A kezemhez és néhány partneremhez tudnám viszonyítani, na meg néhány tárgyhoz és vibrátorhoz. (volt akinek le is mértem poénból :)


Az a tapasztalatom, hogy a férfiak döntő többsége 16-18 centis tartományba esett. Nagyjából kétharmadukra gondolok itt ez alatt. Volt néhány ennél kisebb, 14-16 cm közötti, de még mind nagyobbak mint az általam említett legkisebb, és nagyjából ugyanennyivel találkoztam ami jóval nagyobb 18-22 centi között volt. Egyáltalán nem éreztem annyira nagyon ritkának a 20 centis farkakat, mint ahogy itt 1-5%nak szokták néha beállítani az előfordulásukat. Én inkább 10-15%re saccolnék normális, sportos, nem elhízott, magas férfiak körében.

2022. nov. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 Marci71 ***** válasza:
89%
#17 Ezzel az a baj hogy nem találkozol azoknak a farkával akiknek annyira kicsi hogy emiatt közeledni se nagyon mernek a nőkhöz... Pedig mint tudjuk van ilyen és a statisztikában ők is benne vannak. Én magam két srácról tudom hogy nagyon kicsi neki az egyiknek kb 3 cm, először nem értettem miért gyűlöli a nőket. Aztán megtudtam hogy ezért. Szóval lehet ám hogy jó az a statisztika...
2022. nov. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
83%

Az, hogy az átlag 13-14 vagy 15-16, azt honnan tudják megállapítani azok, akik erről ilyen magabiztosan nyilatkoznak? 1-2 centit szemmértékkel lehetetlen megállapítani.


A másik, hogy teljesen más egy 15 centis farok egy 120 kilós és egy 80 kilós férfin, egyszerűen optikailag másképp mutat.

2022. nov. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
33%
22 centis farok xddd kamus
2022. nov. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!