Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ugye nem én vagyok tök hülye,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem én vagyok tök hülye, és nem én élek alternatív valóságban? Kérlek nyugtassatok meg, hogy inkább 16 cm körül van egy átlagos pénisz, nem 13-14 körül. De hogy jönnek ki ilyen eredmények? Vagy csak hazudják ezeket az átlagokat?

Figyelt kérdés

Szerintem aki már elég férfivel volt, az tudja, hogy inkább a 16 centi az átlag. Ennél bőven vannak kisebbek és nagyobbak is. Nagyjából egyenletes szórással a 12-20 centis tartományba tartozhat a farkak 95%-a. Itt nyilván fehér, elsősorban magyar férfiak méretére gondolok. Persze tudom, hogy van olyan felmérés, ahol reálisabbnak tűnő eredmény született, de az meg önbevallásos volt, szóval az meg azért nem ér sokat.

Akkor a kutatások, hogy adhatnak ki gyakran 13-14 centis átlagot? Ez nagyon kicsinek tűnik átlagnak. Azért lehet így, mert ez afféle világátlag és beleszámolják a híresen apró ázsiai méreteket? Netán összetöppedt farkú öregemberektől is vesznek méretet? Annak nem sok értelem lenne. Egy ilyen felmérés szerintem úgy hozna reális eredményt, ha 18-50 közötti, szexuálisan aktív férfiakkal végeznék, rasszonként, és természetesen nem önbevallás útján.

Vagy igazából kijön a kutatóknak a reális eredmény, csak a kis méretű férfiak mentális egészsége miatt hazudnak kisebb átlagot, hogy mindenki átlagosnak vagy átlag felettinek gondolja magát, elkerülve ezzel a kis méretű emberek ámokfutását?

Na de túl sokat írtam a kutatási eredmények vélt vagy valós hiteltelenségéről.

Szóval a lényeg. Elsősorban tapasztalt, sok álló péniszt látott személyektől kérdezem. Ugye jól gondolom, hogy a fehér, magyar, szexuálisan aktív, 18-50 közötti férfiak átlaga 16 cm körül van?



2022. nov. 5. 21:34
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
49%

19-es jól mondja.


De az átlag tényleg olyan 13-14-15 cm körül van. Onnan tudom, hogy exeim lemérték és megmondták az eredményt ill. volt, h együtt mértük meg...

2022. nov. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
75%
Édes jó.. mindenki úgy beszél itt pontos méretekről, mintha 0-24-ben centivel a zsebében élne, azt amikor csak adódik a lehetőség, f4szokat méreget. De most komolyan, honnan tudja mindenki ilyen centire pontosan a párja/volt párjai méreteit? Az a perverziója, hogy mindenkiét leméri? Vagy ilyen marha pontosan be tudja lőni ránézésre? Ugyan már...
2022. nov. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
87%

Én se értem hogy miért nem hiszik el sokan hogy az átlag tényleg inkább 15-16 cm

Koli zuhanyzóban is volt sok ember akinek a melegvíztől felállt és nem ilyen 13 centik voltak

Nekem 19 cm de őszintén nem látom annak a húde hatalmas lófaroknak mint ahogy számos oldal beszél róla hanem inkább átlagnál picit több

2022. nov. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
39%

#23, teljesen egyetértek veled.


18 cm a farkam, kerületre 13.5 cm szóval hosszra és vastagságra is már az átlagnál kicsit nagyobb, itt sokan hatalmasnak titulálják...Amikor edzésre jártam, a zuhanyzóban levő srácok jó részének nagyobb volt. Sok haverom volt akivel megbeszéltük ezeket, hasonló méret körül voltak a legtöbben mint én.


Jó pár csajom volt már, egyik se mondta hogy kicsi, de semmilyen megjegyzést nem tettek a méretére, vagy hogy nagy lenne. Tövig tiszta erőből lehetett őket kefélni vele. El sem tudom képzelni, hogy milyen lehet egy 13-14 centis, ennél vékonyabb darabbal, amikor a jelenlegivel is alig érzek valamit, és érezhetően nem tölti ki fullra a lányokat. Ha két marokra fogom, kb elveszik benne, a nadrágokba és a standard gumikba is bőven belefér.

2022. nov. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
87%

24, 23-as vagyok


Igen én is ezt tapasztaltam.

19 hosszú kerületre 15,5 cm

és belefér a sima standard drogériákban kapható durex gumikba gond nélkül úgy, hogy nem szorít.

És több nőm is volt már és egy kis előjáték után mehetett beléjük tövig.

Meg ahogy írtam közös zuhanyzókban is max elenyésző alkalom amikor kis töpörödött farkat lát az ember.

2022. nov. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
82%

#25


A tiéd ráadásul már nagyon vastag szerintem, de a 15cm vastag is simán bemegy a lányok többségének. Az összes csajom volt már 20cm vagy feletti farkú pasival, szóval ahhoz képest az enyém az ő szemükben egy közepes méret volt. Persze ettől még az átlag nem gondolom, hogy 18-19cm, de hogy 15centinél nem kisebb abban biztos vagyok.


És ahogy írod, zuhanyzókban azért látni, hogy fiatal sportosabb vékony testalkatú srácoknak bőven jó méretük van. Ha 13-14cm lenne az átlag, akkor rengeteg ennél kisebbet is kéne látnom. Na most az én farkam lógva 12-13 centi, nagyon ritkán látok olyat, ami az enyémnél jóval kisebb lenne lógva. És nem hiszem, hogy azok mind húspéniszek lennének.


Vicc amúgy, hogy leírja ide az ember a TAPASZTALATÁT, és jönnek lepontozni olyan emberek, akik a semmiből hozott, légből kapott információikat propagálják.


Amúgy szinte teljesen lényegtelen, hogy mi számszerint az átlag és mik a statisztikák. A farokmérettel kapcsolatban az egyetlen ami számít, hogy mit mondanak, gondolnak és éreznek a NŐK dugás közben és bármelyik átlagon felüli, vagy nagy farokkal rendelkező férfi elmondhatja, hogy 17-20 centi és egy markos vastagság az simán eltűnik egy benedvesedett nő lába között. Mondogatják itt, hogy milyen rövid a hüvely, 12-13 cm...aha akkor miért tudom az összes csajnak bedugni full tövig kutyában? Még a méhszájukat sem érzem, ők sem érzik. Bőven férne ilyenkor oda egy vaskos 20 centis. Persze lehet, hogy jó és elég neki 15-17 centivel is, nem kell neki a 20, de érzetre és a lányok elmondása szerint is bőven befér ilyenkor oda még nagyobb.

2022. nov. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
90%
Kérdezném a csődör urakat, ha ekkora akkor miért nem használjátok inkább? Vasárnap reggel egymást felszopva bizonygatjátok xDD
2022. nov. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
93%
Köszi, én használom eleget. :D 3 partnerem is van párhuzamosan, de barátnőm jelenleg nincsen.
2022. nov. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
67%

Csodálatos ember lehetsz.


Egyébként tudod 1 dolgot nem értek... Regényt írsz a méretről, de elég lenne egy képet felrakni amin ott egy vonalzó vagy akármi más. Így olyan mintha én azt mondogatnám hogy mekkora szupermodell vagyok😂

2022. nov. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
87%

26-os

Igen nekem is 12cm lógva

És a zuhanyzókban sem látom hogy az embereknek kisebb lenne lógva mint nekem

2022. nov. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!