Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20-as nőktől kérdezem, akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-as nőktől kérdezem, akiknek van ebben tapasztalata. Jól szexelnek a 20-as férfiak?

Figyelt kérdés

Miért igen? Miért nem? Mit csinálhatnának másképp? Nagy igényeik vannak szerintetek?


Tudom, hogy nem lehet ilyen általánosan beszélni a 20-as pasikról,de nyilván itt személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi.



2022. nov. 18. 11:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%
#9 a te válaszod még csak nem is a kérdéshez kapcsolódik, csak jól esik valakibe belerúgni igaz? Én legalább a kérdésre válaszoltam, mert tudtommal nem akadályozza meg senki. Az amúgy nem zavar hogy így is nőkről beszéltem meg az ő tapasztalataikról is?
2022. nov. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
9. Tényleg semmi relevánsat nem írt, ellenben a többi hozzászólóval. :)
2022. nov. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Jól bizony még mindig piros a vaginám.
2022. nov. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13. És pontosan hogy is látod a vaginádat?:(

Vagy te kézi tükörrel nézegeted? 🥲

2022. nov. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam nézegetni.
2022. nov. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
93%

Nem attól lesz jó a szex, ha piros a vaginád.


- Attól jó, hogy azzal vagy együtt akit szeretsz

- Mind a ketten örömet okoztak egymásnak

- Lehet lassú vagy gyors, de egymással teljesedtek ki

- Figyel rád, persze lehet durva, de ne mértéktelenül :)

2022. nov. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettővel van tapasztalatom. Én úgy látom, hogy a huszonévesek aktívabbak, jobb ütemet tudnak tartani és keményebb erekciójuk van. Az érettebb pasik viszont tapasztaltabbak, kreatívabbak és változatosabb velük a szex. De nekem az ő esetükben is fontos, hogy legyen nagy és sokáig kemény a farok, és ezt egy jó nyalással nem tudja kompenzálni.
2022. nov. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!