Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a 25-30...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a 25-30 éves nők nem szexelnének egy 18-19 éves tapasztalatlan fiúval, de a 25-30 éves pasik szexelnének egy 18-19 éves tapasztalatlan lánnyal?

Figyelt kérdés
2022. febr. 9. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

azért, mert általában 18-19 éves fiúk agyilag nincsenek olyan szinten ami kielégítené őket

a szexuális kultúráról, figyelmességről, odaadásról ne is beszéljünk


de még így is vannak csajok akiket izgatnak az ilyen fiatal srácok


F

2022. febr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Javítsuk ki. 25-30 éves nő tapasztalatlan pasit már nem vállal be mindegy hány éves.
2022. febr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert nem vonzódom a fiatal fiukhoz és nem akarok tanító néni lenni
2022. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
A férfiak ösztönösen azt a nőt tartják vonzónak, aki kevés férfival volt, a nők meg azt a férfit, aki sok nővel volt.
2022. febr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Vegyük ki az egyenletből a korosztályt..

És tisztázzuk a nők azzal bújnak ágyba akivel akar, a férfiak pedig azzal akivel tud.. Ilyen világot élünk 😃

2022. febr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha hát ha le lettem pontozva akkor hölgyeim elő a farbával 25 felett ki az aki bevállalna egy nulla tapasztalattal bíró pasit az ágyban? Ha lepontozni sikerült akkor gondolom tévedtem :)


2 voltam.

2022. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, hogy ki intozott le 6-os, én bevallom, hogy csak tapasztalt férfivel kezdenék. Volt dolgom sok bénácskával, önzővel, aki még nem élte ki magát és ez az én szexuális életemet is mehpecsételte. Rengeteg rossz élményem volt sajnos.


28n

2022. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7: Na legalább egy őszinte vélemény. Köszönöm :)
2022. febr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem egy 26 éves csaj avatott be , szóval nem mindenkit zavar. Amúgy meg ha nem ìgy lenne akkor sok szűz férfi lenne. 18 évesen 20 év tapasztalattal ,jó vicc xd
2023. febr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9: Férfiak között nagyság rendel több a szűz mint a nők között.

Ez ezért van.

Nyilván megvan a kivételes réteg de aki már elég tapasztalt azok jó része nem fogja bevállalni. Nevezzük aminek akarjuk. Kivétel mindig lesz. Ha szeret tényleg akkor ez nem lesz akadály szerintem sem. Kamu kapcsolatban nem fogja bevállalni a többség.


Ezért is szaladgálnak 30+ férfiak tömegével szüzen. Nőknél ez nagyság rendel ritkább.

2023. febr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!