Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20-as nőktől kérdezem, akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-as nőktől kérdezem, akiknek van ebben tapasztalata. Jól szexelnek a 20-as férfiak?

Figyelt kérdés

Miért igen? Miért nem? Mit csinálhatnának másképp? Nagy igényeik vannak szerintetek?


Tudom, hogy nem lehet ilyen általánosan beszélni a 20-as pasikról,de nyilván itt személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi.



2022. nov. 18. 11:27
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
23 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Az utolsó mondatoddal meg is válaszoltad a kérdésedet, semennyire sem lehet ezt általánosítani, még csak azt sme lehet megmondani, hogy inkább igen vagy inkább nem, mert annyira egyénfüggő. Semennyire sem függ a kortól, van aki huszonévesen jobb az ágyban, mint más harminc-negyven évesen. Gondolom te egy harmincas vagy negyvenes pasi vagy, aki azt akarja hallani, hogy ti vagytok az istenek :D :D
2022. nov. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%
A 40 es férfiak sokkal jobban szexelnek.
2022. nov. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
20-on éves lány vagyok, de még soha nem szexeltem korombeli pasival. Az idősebb korosztály a gyengém. 🙂
2022. nov. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

1

Nem, nő vagyok, aki kíváncsi arra, hogy másnak is hasonlóak-e a tapasztalatai.

2022. nov. 18. 11:36
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Ez egyénfüggő. Ahogy az is melyik nőnek mire van igénye. 23 éves férfi vagyok és például az exemet soha nem tudtam kielégíteni. Egyáltalán nem voltunk egy hullámhosszon, és semmi nem felelt meg neki amit csináltam. A páromnál viszont nem ez a helyzet. Ő állandóan dícsér hogy milyen jó vagyok az ágyban, hogy milyen találékony vagyok, kb mindenért ami az exemnek soha nem volt jó. Az érmének itt is két oldala van. Hozzáteszem hogy neki is voltak előttem huszonéves partnerei és egyikkel sem volt jó. Emlékezetesek voltak, csak nem a jó értelemben. Úgyhogy nem lehet általánosítani
2022. nov. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
5ös vagyok, annyit még hozzátennék hogy nem fényezni akartam magam, meg nem verem magam arra hogy milyen jó vagyok, ezek csak az én tapasztalataim.
2022. nov. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
Nagy általánossagban szerintem igen, de amúgy tényleg személye válogatja. De általánosságokban beszélve van még bennük tűz, izgalom, lelkesedés. Egy 40-es férfi többnyire már annyi meztelen női testet látott életében, hogy nem akkora inger, mint egy fiatalabb férfinak. Ilyen szempontból jobb huszonévesekkel lenni. Más szempontból meg jobbak a 40-esek, mert egyszerűen tapasztaltabbak.
2022. nov. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
A #7 egyetértek. Izgalmas mikor egy fiatal pasinak már a csóktól feláll.
2022. nov. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
17%

"5

Élő példa, olyan mint az értelmezési képessége!

Nőket kérdeztek, és tessék!

2022. nov. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
A saját kérdésedben megválaszoltad - egyénfüggő. Van amelyik pasi figyelmes, odafigyel, bírja is és jó az ágyban, van amelyik önző, nem figyel csak saját magára, vagy éppen elsül 2-3 perc alatt.
2022. nov. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!