Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha vannak férfiak akik a kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vannak férfiak akik a kis melleket szeretik, akkor vannak olyan nők akik a kis péniszt kedvelik?

Figyelt kérdés
2022. nov. 5. 22:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
24%

#20

De azt fogd fel, hogy mindenkinek más a vonzó. Pl. nekem klisé szerint az izmos pasik jönnek be, de vannak barátnőim, akiknek egyáltalán nem.

2022. nov. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Gymnospermatophyta ***** válasza:

21: Nem kell mit felfogni, tudom. Nézd meg mit írtam a 16-os válaszomban pl. Majdnem ugyan azt, mint Te most, csak a mellekkel kapcsolatban.


Amire reagáltam az inkább arra vonatkozott, hogy leginkább CSAK hozzád mennek oda és hozzá egyáltalán nem vagy ritkán. Az arányokat találtam érdekesnek nem azt, hogy van akinek Te jössz be, ő pedig nem, mert az természetes.

2022. nov. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
#22 ezért mondom, hogy tapasztalataim szerint több pasinak jönnek be a kisebb mellű nők, mint a nagyok, de kicsi alatt én se az icipicit értem, ha az ilyen tenyérnyit pl.
2022. nov. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
73%

19


Igazából még B méret sem kell. Nekem A-s és az utóbbi időben együtt voltam több férfivel is (nem egyszerre persze :) ) és kivétel nélkül mindegyik megjegyezte, hogy szépek a melleim. Biztos, hogy nem nyalizni akartak, láttam rajtuk, hogy teljesen őszintén mondták.

2022. nov. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!