Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha vannak férfiak akik a kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vannak férfiak akik a kis melleket szeretik, akkor vannak olyan nők akik a kis péniszt kedvelik?

Figyelt kérdés
2022. nov. 5. 22:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Pontosan
2022. nov. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez a filozófia most egyszerre elszomorított, de mégis felvidított. 😅
2022. nov. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a bizonyos méretek közt mindegy lehet a többség.

Nem tudom mekkora volt a legkisebb centiben, amivel dolgom volt, de szemlátomást nem volt akkora, mint a többi. Semmi problémám nem volt vele és jódarabig a gazdájával sem.


L27

2022. nov. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
52%
Kérdezö! Ez hogy a bánatban jött össze az agyadban? Hol van a defekt???
2022. nov. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Elég durván kölünbözik a kettő
2022. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Olyan van, aki az átlagosat vagy az átlagon felülit szereti. A nő nem a mellével elégít ki, az csak esztétikai szempontból számít, a pénisznél pedig azért más a helyzet.
2022. nov. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Mégis mi vidít fel ezen? Az hogy hétfőn dolgozni mész éhbérért ? A mell meg a farok aztan nagyon összehasonlithato :D eleve nem ertem hogy lehet a kis lentilky mellket szeretni. Meg gondolom a csajoknak se jo ha beteszed a 11 centist, gondolom megse érzik. De hitegesd magad szombat este
2022. nov. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%

Vannak olyan nők akik nem szeretik a nagyon nagyot, de ettől még nekik is megvan az ideális méret.


Illetve van egy szűk szubkultúra ahol ez mint fétis működik, hogy a pasinak kicsi legyen. SPH-ra keress rá, redditen találsz olyan lányokat akik a párjukkal ezt művelik és jól megvannak. :)

2022. nov. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

#7 "Mégis mi vidít fel ezen?"

Most épp az, hogy életedben először, őszintén kitálaltad a frusztrációidat. Haladás a jobb élet reményében. Csak így tovább! 😉

2022. nov. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
56%

Nincsenek olyan férfiak, akik a kis melleket szeretik, felejtsük már el ezt a hülyeséget. Olyan férfiak vannak, akik szeretik a vékony nőket, és mivel a vékony nőknek többnyire természetes módon kicsi a mellük, ezért tolerálják a kis melleket. Mutasson már nekem valaki olyan férfit, aki nemet mondana arra, ha a 45 kilós modellalkatú nője a B kosaras melleit F kosáras szilikoncicikre cserélné. Na ugyr, szerintem se létezik ilyen. Olyan meg végképp nem, aki egy átlag alkatú egy ~70 kilós nőn A-B kosaras mellekre vagyik. Pedofilok persze léteznek, akik a gyerektestekre izgulnak, de azt nem sorolnám a normális kategóriába.



A pénisznek meg amúgy funkciója van, szóval tök felesleges összemosni a két dolgot. De szerintem te is sejted, hogy normális nők nem kedvelik a kis péniszt, maximum ilyen-olyan okokból kifolyólag elviselik (mint a férfiak a kis melleket).

2022. nov. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!