Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire fájna, miként reagáln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fájna, miként reagálnátok, ha feleségetek (v. élettársatok), több évnyi együttélés, két gyerek után közölné, mit akarsz avval a 10 centivel, kell a fenének az a kevéske?

Figyelt kérdés

Mellesleg, nem 10 centi, hanem 15. De ez már kevésbé lényes a témát tekintve.

Én soha nem problémáztam a méretkérdésen. Itt a GYIK-em olvasva sokszor nekem is elegem van ebből a témából. Soha nem gondoltam, hogy egyszer ilyen dolgon fogok lelkizni. Nagyon nehezen emészthető számomra ez a helyzet!

Azt sem állíthatom, hogy vita, veszekedés közben mondta volna. Egy hétköznapi beszélgetés volt, ráadásul nem is ilyen irányú volt a témája.

Azóta, azt mondja csak viccelt. De mivel két éve alig van szex köztünk, nem hinném csak pusztán poénnak szánta volna.



2022. okt. 30. 21:36
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

9#

Ahogy említettem, mindent megpróbáltam, vagyis, ami kitelet tőlem. A klasszikus házasságfelrázó módszereket, újra randevúzás, közös programok, stb.

Termesztésen próbáltam sokszor megbeszélni vele, de ő ilyekor átvált Néma leventébe (leányba), számára ez tabu téma. :-(

Intimitásban is próbáltam különböző ötletekkel feldobni, de nem volt vevő semmire.


Válás nem egyszerű! Írtam fentebb, már megtapasztaltam egyszer. Idősebben még nehezebb. Össze vagyunk kötve számtalan szálon. Nem részletezném a privát életünket, de hidd el, nem lennénk jelenleg képesek elválni.

Megcsalás? Valóban megcsalás, ha ő kényszerít rá, vezet bele a dologba?

Nem mellesleg, ismerkedésnél a legtöbb szabad nő úgy gondolkodik, mint te is. Épp ezért nem találtam még senkit. Várom azt a nőt, aki ugyanilyen helyzetben van és megérti mindezt.

2022. okt. 30. 22:55
 12/22 anonim ***** válasza:
70%

Akármekkora is a méreted, vagy akármekkorának is érzi, egyszerűen csak direkt beléd akart szúrni azzal ami a legjobban fáj neked.

Bár ez sem jobb, mintha valóban kicsinek tartaná. Sőt...


A megcsalással kapcsolatban meg van egy olyan rossz hírem, akármi is a háttér, a megcsalás az megcsalás.

Ha már ilyen szinten van a kapcsolatotok, hogy csak a "nincs más megoldás" tartja össze, akkor akár el is mondhatnád neki, hogy ha ő nem fekszik le veled, akkor keresel rá házon kívül partnert. De úgy, hogy ezt ne csak fenyegetésnek, vagy megbeszéléskezdeményezésnek vegye, hanem konkrét kijelentésnek, közlésnek. Innentől fogva nem megcsalás, hisz te elmondtad, hogy máshol fogsz szexet keresni ha ő nem adja meg.

De miért független nőknél próbálkoztál idáig? Miért nem házas nőknél?

2022. okt. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
93%
Nekem 19 cm de az se kell az asszonynak……. Itt megy kárba a lábam között pedig biztos van aki élvezné 😕
2022. okt. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

12# "direkt beléd akart szúrni azzal ami a legjobban fáj neked." - ebben igazatok lehet!


Nem a független nők voltak a célpontom, amikor egyszer regisztráltam párkereső oldalon, de csak olyanok írtak, ill. pechemre, aki szimpatikus volt, hogy kezdeményezzek, az mind facér volt. (aki nekem írt, azok többsége idősebb volt nálam. Ez még nem is lett volna nagy probléma, de nem is szimpatizáltam egyikkel sem)

2022. okt. 30. 23:48
 15/22 anonim ***** válasza:
#11 ezt szaknyelven úgy hívják érdekszövetség. Ti már csak abban vagytok. Azért nem váltok mert "nem praktikus". Döntsd el hogy szeretnéd a hátralévő éveidet leélni. Ebben a szürke, érzelem és szenvedély mentes posványban, kb. annyira aktívan szexuális téren mintha máris 80 éves lennél, vagy veszel egy mély levegőt és megteszed amit kell a saját jövőd érdekében?!
2022. okt. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

#14

Ha te is belátod, akkor talán a méreted miatti önérzetedet visszabillentheted a helyére, és elkezdhetsz gondolkozni hogyan hozhatod helyre a kapcsolatotokat. Mert a szexmentesség nem a feleséged frigidségéből fakad ezek szerint, hanem a köztetek lévő problémából.

2022. okt. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
59%

#15

Azért az sem mindegy, mennyi idős a kérdező. Mert ha benne van a korban, minthogy írta, hogy ez már a második házassága, akkor nem feltétlen biztos, hogy az új asszonykában megtalálja azt a szexualitást amire igénye van. Cseberből-vederbe válni meg minek?

2022. okt. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Ismerős a szitu, bár nálunk szerencsére nincs ekkora kihagyás, de havi egyszer szokott csak lenni, mert 10-ből 9-szer elutasít az asszony.

Én kaptam egy olyan tanácsot, hogy nem szabad elfogadni, ha leráz az asszony és tovább kell nyomulni, nem erőszakosan, de határozottan. És úgy tűnik, hogy működik, mert az utóbbi időben sűrűbben szexelünk.

A nőknek egy ponton túl már nincs sok igényük a szexre, ha rajtuk múlna, akkor sose lenne szex és ha a férfi nem elég határozott, ha mindig belenyugszik a "NEM"-be, akkor ez az eredménye.

2022. okt. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
41%
A #9 miatt jutott eszembe, és a kérdező is kimondta már. A GyK-n sokszor olvasom, hogy a válás, szakítás jobb opció, mint a megcsalás. Szerintem, nem mindig igaz. Talán fiatal korban igen, amikor az újrakezdés mindkét félnél inkább megvalósítható, de hosszú párkapcsolatban, ahol a szexualitás sérült, de más emberi része a kapcsolatnak tartható, ott nem vagyok biztos benne, hogy jobb mindent borítani. Ha eddig is elvoltak szex nélkül, akkor csak az a kérdés, hogy az emberi kapcsolat megsínyli-e a megcsalást. Ismerek példát mindkettőre, gyanítom, hogy a való életben egyáltalában nem ritka.
2022. okt. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A #12-ben írtat javítanám.

Ez az egyik lehetőség amit abban írtam.

A másik pedig, hogy valóban egy rosszul sikerült humornak szánta. Viszont ehhez neked kell tudnod, hogy mennyire temperamentumos, nyers humora van a feleségednek.

2022. okt. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!