Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek ruha nélkül majd nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek ruha nélkül majd nem tetszem neki?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel és egy jó ideje tervezzük lefekszünk egymással.

Látott már belőlem ezt azt de teljesen meztelen még soha.

Rajtam jócskán van mit fogni és a nagy melleimet sem szeretem, persze ő mindig mondja nagyon csinos vagyok és kívánatos de én kicsit tartok attól ruha nélkül már nem tetszem majd neki.

Ő egy magas sportos srác én meg egy alacsony duci nő neki nincs mit szégyelnie a testén de én nem vagyok egy modell alkat...

Szerintetek elmehet a kedve valakinek a szextől ha ruha nélkül mégse tetszik neki a másik?

Azért mindig próbálok a legszexibb lenni,és a legjobbat akarom nyújtani a számára.



2022. okt. 14. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Ruha nélkül is tetszeni fogsz neki.

Annyit azért nem változtat a ruha a testalkaton.

Mindenkinek más jön be, nem mindenkinek a sportos nyúlánk testalkat tetszik

2022. okt. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

"Látott már belőlem ezt azt de teljesen meztelen még soha."

"Azért mindig próbálok a legszexibb lenni,és a legjobbat akarom nyújtani a számára."

Szerintem ebben a két mondatban van a lényeg. Tetszel neki úgy amit eddig mutattál magadból. Rajta vagy, hogy szexi legyél és a legjobbat nyújtsd neki. Jó irány! Formáld magad, sportolt, étkezz egészségesen és gyönyörű leszel, le lesz nyűgözve tőled.

2022. okt. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Senkinek sincs semmit „szégyellnie a testén“. A szégyenérzés egy belenevelt reakció. A probléma tehát csak a te fejedben létezik. Szemmel láthatóan bejössz neki, akkor mire vártok? Ne húzd sokáig, el ne veszítse a türelmét ;-)
2022. okt. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Az írásodban azt érzem, hogy a másik félnek abszolút bejössz, inkább csak te szorongsz és görcsölsz magadon. Nem lesz semmi gond, csak haladj tovább ezen az úton, ugyanígy próbálj szexi lenni a továbbiakban is és élvezd ki a vele töltött idő minden pillanatát.
2022. okt. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ő az első férfi aki igazán tetszik és én is tetszeni akarok neki, igen én néha szorongok mert nem tetszik a testem és félek ő is így lesz vele. Közben meg néha úgy gondolom mit érdekel kívánom és le akarok vele feküdni nem érdekel, hogy nézek ki.

De aztán megint jön az, hogy de biztos jó lesz, nem leszek neki nehéz stb...

2022. okt. 14. 10:28
 6/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2022. okt. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6.

24 éves

2022. okt. 14. 10:36
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha neked felnőttként ilyen kérdéseid vannak, akkor az önértékeléseddel van baj. (Ha a testsúlyod miatt egyébként is aggódsz, azt a háziorvosoddal kellene megbeszélned.). Nem, nem leszel neki nehéz, nem súlyemelés ez. Olyat még nem hallottam, hogy egy fülig szerelmes pasinak elment volna a kedve a szextől, mert meztelenül látta a nőjét. Ez pont fordítva működik.
2022. okt. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Baby a férfiaknak röntgenszemük van, pontosan tudja milyen lehetsz ruha nélkül. A melleid meg ne szégyelld, a pasik jelentős része megveszik a nagy mellekért (lehet a fickó is). Ha ennyire önértékelési gondjaid vannak akkor csináljátok először sötétben, probléma megoldva (egy ideig, de hátha sikerül "kinőnöd" a problémáid, ha nem akkor pszichomókus).
2022. okt. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9.

Gondolom ha már látott egyszer úgy később könnyebb lesz levetkőznöm előtte.

Ha esetleg "félhomályban" szeretném nem lesz kiábrandító?

Gondolom látni akarna...

2022. okt. 14. 17:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!