Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek ruha nélkül majd nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek ruha nélkül majd nem tetszem neki?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel és egy jó ideje tervezzük lefekszünk egymással.

Látott már belőlem ezt azt de teljesen meztelen még soha.

Rajtam jócskán van mit fogni és a nagy melleimet sem szeretem, persze ő mindig mondja nagyon csinos vagyok és kívánatos de én kicsit tartok attól ruha nélkül már nem tetszem majd neki.

Ő egy magas sportos srác én meg egy alacsony duci nő neki nincs mit szégyelnie a testén de én nem vagyok egy modell alkat...

Szerintetek elmehet a kedve valakinek a szextől ha ruha nélkül mégse tetszik neki a másik?

Azért mindig próbálok a legszexibb lenni,és a legjobbat akarom nyújtani a számára.



2022. okt. 14. 10:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán ne aggódj. Én nagyon sok olyan kigyúrt ffit ismerek, akiknek a molett hölgyek tetszenek. Bejössz neki ez a lényeg és ne izgulj ezen! Pici túlsúly még nem vészes, de azért ne hízz el, ne légy tartósan kövér ilyen fiatalon, mert később az egészséged rovására megy. Csak ennyire figyelje oda magadra. S érezzétek jól egymást! :)
2022. okt. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Na ettől én is félek! 😊
2022. okt. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!